Pakiet Pudziana – 3100 złotych dla nowych graczy od Betfan!

Pakiet Pudziana to nowy bonus powitalny od legalnego bukmachera Betfan. Wszyscy nowo zarejestrowani klienci mogą teraz odebrać nawet 3100 złotych na dobry początek obstawiania!

Pakiet Pudziana - 3100 złotych dla nowych graczy od Betfan!
Pakiet Pudziana – 3100 złotych dla nowych graczy od Betfan!

Pakiet od Pudzianowskiego – Betfan rozdaje ponad 3000 złotych!

Oferta specjalna przygotowana została z myślą o tych, którzy jeszcze nie rejestrowali się w Betfan. Bukmacher dla każdego przygotował dokładnie taką samą premię – jest to 3000 złotych podstawy oraz 100 złotych z kodem promocyjnym „BETFAN”!

Pakiet Pudziana zawiera wiele bonusów, a nie tylko jeden. Gracze odbierają premie za depozyty, a także otrzymują powiększone wygrane x10. W ten sposób bonus jest jednym z największych w naszym kraju!

Czy to legalne? Owszem, ponieważ Betfan posiada licencję Ministerstwa Finansów, a zatem może oferować bonusy i robić to zgodnie z przepisami! Granie u bukmachera Betfan niczym od strony prawnej nie grozi.

TUTAJ wpisuje się kod promocyjny u bukmachera Betfan
⬇️⬇️⬇️

Betfan kod promocyjny BETFAN
Betfan kod promocyjny BETFAN

Bukmacher Betfan dla graczy przygotował bonus powitalny, ale można u niego też wykorzystać specjalny kod promocyjny. Co istotne, jest on do wpisania tylko przy rejestracji konta – w późniejszym czasie nie ma już takiej możliwości!

Bardzo łatwo zapamiętać ten kod promocyjny – mowa tu o słowie BETFAN. A czy takie hasło bonusowe rzeczywiście warto wpisać? Każdy sam musi odpowiedzieć sobie na pytanie, ale warto wiedzieć, iż tylko z tym kodem do odebrania jest dodatkowa premia 100 złotych jako zakład bez ryzyka! Betfan freebet jest obecnie naprawdę popularny!

💵 Bonus powitalny Betfan. Co można zgarnąć? 💵

betfan bonus powitalny jak odebrać?
betfan bonus powitalny jak odebrać?

Oferta jest limitowana. Warto pamietać o przeczytaniu regulaminu, by upewnić się, czy każdy punkt promocji został dobrze przez nas zrozumiały. Tylko znając pełne zasady możemy być pewni tego, iż unikniemy nieprzyjemnych niespodzianek!

Pakiet Pudziana dostępny tylko dla osób bez konta w Betfan. Zarejestrowani nie powinni jednak szczególnie rozpaczać – bukmacher codziennie organizuje godne uwagi oferty specjalne!


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button