BetClic darmowe transmisje piłki nożnej, tenisa i nie tylko!

Oglądanie meczów przez internet jest możliwe na stronie legalnego bukmachera BetClic całkowicie za darmo. Chcesz korzystać z takich streamów? Dowiedz się więcej na ich temat już teraz!

BetClic darmowe transmisje piłki nożnej, tenisa i nie tylko!
BetClic darmowe transmisje piłki nożnej, tenisa i nie tylko!

BetClic streamy meczów

Firma bukmacherska BetClic wprowadza na polski rynek iście zagraniczną jakość. Mecze online to jedna z usług, które na Zachodzie są niemal standardem, natomiast u nas dopiero zaczynają przekonywać do siebie typerów.

Nie jest ci potrzebny żaden przygotowany przez BetClic kod promocyjny. Aby oglądać meczyki wystarczy dokonać rejestracji darmowego konta – to ma służyć do obstawiania, ale także i korzystania z transmisji!

Betclic Polska meczyki 24
Betclic Polska meczyki 24

Zakłady Bukmacherskie BetClic posiadają w ofercie piłkę nożną, tenis, siatkówkę, koszykówkę i wiele więcej. Jest więc zatem w czym przebierać, jeśli chodzi o materiały wideo.

Transmisje na BetClic.pl

Co musisz zrobić, by włączyć mecz na stronie BetClic albo w jej aplikacji? Wystarczy, że dokonasz rejestracji konta, a następnie wykonasz wszystko tak, jak pokazane jest to na filmiku poniżej!

ZOBACZ VIDEO! Właśnie tak uruchamia się mecze za darmo w BetClic TV:

Każdą transmisję z meczu można oglądać na stronie internetowej BetClic oraz w programie stworzonym z myślą o użytkownikach smartfonów i tabletów.

Aktualny bonus powitalny 500 PLN do zdobycia jest tylko przy rejestracji! Warto mieć na uwadze, iż jedynie przy zapisywaniu się można wpisać kod promocyjny „KOD500„!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button