Bukmacher legalny BetClic Polska pozwala graczom na to, by ci wykorzystali kod promocyjny. Co daje wpisanie słowa „KOD500”?

Betclic Polska - kod promocyjny "KOD500"
Betclic Polska – kod promocyjny „KOD500”

Betclic kod na start

Nie ma co ukrywać, że wszelkiego rodzaju ekstra bonusy są mile widziane przez typerów. W przypadku marki Betclic nie mogło być inaczej i raczej trudno uznać to za niespodziankę!

Gdzie mogę wpisać na stronie BetClic kod promocyjny? Aktywne hasło bonusowe na ten moment brzmi KOD500 i jest do wpisania przy zakładaniu konta.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Jeżeli jesteś już graczem BetClic w Polsce, nie możesz wykorzystać podanego przez nas kodu. Zupełnie inaczej sprawa się ma z nowymi klientami – start BetClic to dla nich nowa przygoda!

Bonus ekstra na Betclic.pl

Nowo zarejestrowani mogą liczyć na cashback od przegranej w pierwszym postawionym kuponie. Jak to dokładnie wygląda i co tak naprawdę nam daje?

Wszystko sprowadza się do otrzymania zwrotu 100%. Gracz stawia kupon, a jeśli ten okaże się nietrafiony, na konto trafia z powrotem nawet 500 złotych!

Obstawianie w BetClic możesz rozpocząć w każdej chwili. Pamiętaj jednak, że kod promocyjny KOD500 możesz wpisać tylko w formularzu rejestracyjnym, czyli przed zapisaniem się do bukmachera!

Czy muszę martwić się o to, że robię wszystko zgodnie z prawem? Nie, a to dlatego, że Betclic posiada licencję Ministerstwa Finansów – jego działalność jest w Polsce zupełnie legalna!od


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.