Betclic Polska – kod promocyjny „KOD510”

Bukmacher legalny BetClic Polska pozwala graczom na to, by ci wykorzystali kod promocyjny. Co daje wpisanie słowa „KOD510”?

betclic kod promocyjny
Betclic Polska – kod promocyjny „KOD510”

Betclic prezent na start 2020

Nie ma co ukrywać, że wszelkiego rodzaju ekstra bonusy są mile widziane przez typerów. W przypadku marki Betclic nie mogło być inaczej i raczej trudno uznać to za niespodziankę! Tym bardziej, że mowa tutaj przecież o firmie bukmacherskiej, która jeszcze do niedawna była nielegalna i traktowano ją jako zagraniczny wzór do naśladowania przez polskie firmy.

Co zawiera przygotowany przez Betclic bonus powitalny? Na ten moment jest to jedna premia przygotowana specjalnie z myślą o osobach rozpoczynających przygodę z obstawianiem.

sts kod promocyjny
sts kod promocyjny

Betclic kod promocyjny. Gdzie wpisać i co daje?

Gdzie mogę wpisać na stronie BetClic kod promocyjny? Aktywne hasło bonusowe na ten moment brzmi KOD510 i jest do wpisania przy zakładaniu konta. Robi się to w formularzu rejestracyjnym online, który trzeba wypełnić, by otrzymać dostęp do obstawiania online.

Tylko na samym początku można wykorzystać kod promocyjny. W późniejszym czasie nie ma już takiej możliwości. Jeżeli zatem chcemy otrzymać możliwie jak najwyższy bonus na start – możemy to zrobić albo na początku, albo wcale! Wszystko zależy od nas samych!

Jeżeli jesteś już graczem BetClic w Polsce, nie możesz wykorzystać podanego przez nas kodu. Zupełnie inaczej sprawa się ma z nowymi klientami – start BetClic to dla nich nowa przygoda!

Bonus ekstra na Betclic.pl

Nowo zarejestrowani mogą liczyć na cashback od przegranej w pierwszym postawionym kuponie. Jak to dokładnie wygląda i co tak naprawdę nam daje?

Wszystko sprowadza się do otrzymania zwrotu 100%. Gracz stawia kupon, a jeśli ten okaże się nietrafiony, na konto trafia z powrotem nawet 510 złotych!

Tak stawia się pierwszy zakład na stronie legalnego bukmachera Betclic. ZOBACZ VIDEO:

Obstawianie w BetClic możesz rozpocząć w każdej chwili. Pamiętaj jednak, że kod promocyjny KOD510 możesz wpisać tylko w formularzu rejestracyjnym, czyli przed zapisaniem się do bukmachera!

Czy muszę martwić się o to, że robię wszystko zgodnie z prawem? Nie, a to dlatego, że Betclic posiada licencję Ministerstwa Finansów – jego działalność jest w Polsce zupełnie legalna!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button