Trwa Puchar Narodów Afryki 2019, ale żadna polska telewizja nie zdecydowała się na pokazywanie meczów z tej imprezy na swoich antenach. Czy jest szansa, by sobie jakoś z tym poradzić?

Puchar Narodów Afryki za darmo w internecie?
Puchar Narodów Afryki za darmo w internecie?

Puchar Narodów Afryki transmisje online

Wbrew temu, co mogłoby się wydawać, PNA mógłby cieszyć się w Polsce dobrymi wynikami oglądalności. Na pewno mógłby konkurować z trwającym Copa America, gdyż mecze na tej imprezie rozgrywane są w porze nocnej europejskiego czasu.

Zgodnie z naszym informacjami, nie ma szans, by jakakolwiek polska stacja zdecydowała się na wykup praw do pokazywania mistrzostw Czarnego Lądu. Mecze za darmo można więc oglądać na razie jedynie przez internet.

etoto bonus za darmo
etoto bonus za darmo

Pozostaje mieć nadzieję, że nie jest jeszcze za późno, by w usługach takich jak Forbet TV pojawiły się spotkania PNA. Niestety, na ten moment żadna funkcja u bukmachera nie daje możliwości oglądania meczów na egipskich stadionach.

Mecze przez internet. Gdzie oglądać?

Dlaczego Puchar Narodów Afryki został całkowicie pominięty w ramówkach polskich telewizji? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ale spowodowane jest to prawdopodobnie tym, że w czerwcu odbywa się wiele imprez piłkarskich.

Dla kibiców z naszego kraju na pewno atrakcyjniejsze są turnieje, gdzie występują Biało-Czerwoni, czyli zakończone już MŚ do lat 20 oraz mistrzostwa Europy do lat 21.

Przypominamy, że meczyki za darmo możecie oglądać także w usłudze Fortuna TV – wystarczy posiadać konto u tego legalnego bukmachera!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus powitalny BetClic. Kasa na obstawianie na start!
Następny artykułNowe logo bukmachera Totolotek!
Ma za sobą pracę u kilku bukmacherów (z Polski, ale też i z zagranicy). Obecnie traktuje obstawianie jako hobby, które pochłania wiele z jego wolnego czasu. Ulubione drużyny piłkarskie to PSG oraz Arsenal. Nie lubi ligi włoskiej i nie rozumie fenomenu żużla ;)