Najlepsi bukmacherzy w Polsce

Interesują was tylko najlepsi bukmacherzy w Polsce? Warto sprawdzić, jakie legalne zakłady bukmacherskie online najczęściej polecają gracze z Polski i dlaczego właśnie je!

Najlepsi bukmacherzy w Polsce
Najlepsi bukmacherzy w Polsce

Jaki najlepszy Polski bukmacher?

Legalne firmy bukmacherskie w swojej ofercie posiadają mnóstwo zakładów na różnego rodzaju wydarzenia sportowe. W dzisiejszych czasach jest to jednak już standard, dlatego też nie za bardzo zwraca się na to uwagę, by wyborze najlepszych portali do obstawiania.

Najlepsi bukmacherzy w Polsce to dla różnego rodzaju graczy zupełnie inne podmioty. Niektórzy lubią wiele promocji bukmacherskich, a innych zadowalają głównie wysokie kursy. Co jednak mają wybrać początkujący, którzy jeszcze nie mają wyrobionego własnego zdania?

„Dla mnie najlepszy Polski bukmacher obecnie to STS. Jeżeli ktoś szuka pewnego bukmachera, który ma świetną ofertę zakładów, dobre kursy i szybko wypłaca pieniądze to STS będzie dla niego.” – opinia z forum betonline.net.pl

sts bonus bez wpłaty
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Który bukmacher najlepszy w Polsce?

Jeżeli dopiero zaczynacie przygodę z bukmacherką, weźcie pod uwagę, jaki bonus powitalny możecie otrzymać za rejestrację w konkretnym portalu. Popatrzcie też, czy znajdziecie w nim wszystko, co chcieliście wypróbować w praktyce.

„STS i Etoto to dwaj bukmacherzy, którzy mają świetne promocje dla nowych graczy. W Etoto na start jest darmowy zakład 20 PLN, wystarczy założyć konto i już można obstawiać za pieniądze od bukmachera.”

Ciekawą opcją, szczególnie przydatną dla nowych typerów, jest możliwość przedwczesnego zamykania kuponów. Niestety, tylko niektórzy bukmacherzy w Polsce posiadają tę funkcję. Zaliczyć można do nich chociażby markę Etoto i Fortuna.

Jeszcze nie znalazł się odważny, który sporządziłby ranking bukmacherów satysfakcjonujący wszystkich graczy. Takie zestawienie nie ma prawa powstać, bo po prostu każdy ma inne potrzeby i oczekuje czegoś innego od zakładów bukmacherskich online.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button