Bonus na skoki narciarskie w Forbet!

Zakłady Bukmacherskie Forbet na dzisiaj mają dla graczy 50 PLN zwrotu w przypadku nietrafionego zakładu na zwycięzcę konkursu skoków w Niżnym Tagile.

Bonus na skoki narciarskie w Forbet!
Bonus na skoki narciarskie w Forbet!

Promocje w Forbet na skoki narciarskie

Kto może skorzystać z tej promocji? Każda osoba zarejestrowana u legalnego bukmachera Forbet, która postawi kupon za dokładnie 99 PLN na zwycięzcę konkursu w Niżnym Tagile.

Forbet zwraca 50 PLN w przypadku nietrafionego typu. Oznacza to, że można odebrać dodatkowe środki, jeśli nie uda się wygrać. To bardzo proste – jeżeli wygrasz, wszystko jest dla ciebie, jeżeli przegrasz, dostaniesz 50 PLN na dalsze obstawianie!

sts bonus bez wpłaty
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Sobotnia oferta specjalna to pierwsza promocja przygotowana przez markę Forbet w tegorocznym kalendarzu adwentowym promocji. Na każdy dzień tygodnia bukmacher ma dla graczy nowe premie. Co najważniejsze, wszystkie związane z różnymi dyscyplinami sportu!

Konkurs w Niżnym Tagile startuje o godzinie 16.00. Macie jeszcze zatem trochę czasu, by zgarnąć premię przygotowaną na dzisiaj przez Forbet!

A jeżeli jeszcze nie masz konta u tego bukmachera, możesz założyć je przez internet i to w każdej wolnej chwili. Jak to zrobić? To bardzo proste:

  • Wchodzisz na oficjalną stronę bukmachera
  • Wypełniasz formularz rejestracyjny
  • Podajesz kod bonusowy „BETONLINE
  • Możesz już obstawiać!

Darmowe konto do obstawiania założysz na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button