Jak obstawić kupon na stronie Betclic?

Aby postawić kupon na stronie bukmacherskiej marki BetClic, wystarczy tylko kilka chwil. Oto instrukcja wideo, która wszystko ci wyjaśni!

Jak obstawić kupon na stronie Betclic?
Jak obstawić kupon na stronie Betclic?

Zakłady online BetClic

Bukmacher legalny BetClic to solidna propozycja dla wszystkich wymagających typerów. Jeżeli nie masz jeszcze u niego konta, musisz je założyć, jeśli chcesz postawić kupon online!

W jaki sposób można postawić kupon na stronie bukmachera BetClic? Wiele osób zadaje to pytanie, dlatego też postanowiliśmy przygotować instrukcję w formie wideo.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Jak postawić kupon na Betclic.pl?

Poniżej znajdziesz filmik, który pokazuje, jak wygląda obstawianie meczów w BetClic Polska. Obejrzyj i dowiedz się co zrobić, by postawić na swoich faworytów na stronie BetClic:

Pamiętaj, że przy zakładaniu konta BetClic można wykorzystać kod promocyjny. Wystarczy w tym celu wpisać hasło bonusowe „KOD500„! Tak, tylko tyle! ;)

Każdy nowy gracz bukmachera BetClic może otrzymać na start do 500 PLN zwrotu w przypadku porażki w pierwszym zagranym kuponie. Cashback to 100% wartości stawki!

Marka BetClic oferuje graczom nie tylko stronę WWW w tradycyjnej formie, ale również aplikację na urządzenia mobilne. Program na systemy Android oraz iOS można pobrać całkowicie za darmo!

Na łamach naszej strony informujemy na bieżąco o wszystkich promocjach. Zapisz się do powiadomień i nie przegap żadnego bonusu BetClic i nie tylko!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button