Aplikacja mobilna LvBET. Jak z niej korzystać?

Wiele osób przekonuje się do obstawiania meczów poza domem albo na kanapie ze smartfonem w dłoni. Jak dokładnie działa aplikacja mobilna LvBET i co trzeba zrobić, by z niej korzystać?

Aplikacja mobilna LvBET. Jak z niej korzystać?
Aplikacja mobilna LvBET. Jak z niej korzystać?

LVbet aplikacja mobilna na smartfony

Aplikacja mobilna LvBET to świetne narzędzie dla osób, które dużo czasu spędzają ze smartfonem bądź tabletem. Aby ją pobrać na swoje urządzenie, potrzebujemy jedynie chwili wolnego czasu oraz sprzętu z systemem Android bądź iOS.

Zaletą mobilnej odsłony LvBET jest fakt, że oferuje ona niemal te same opcje, co pełna wersja. Możemy w niej obstawiać zakłady pre-match bądź live, dokonywać ekspresowych płatności i wypłat, a nawet przeglądać statystyki.

sts kod promocyjny
sts kod promocyjny

Z poziomu aplikacji mobilnej od LvBET bardzo szybko dowiecie się na temat aktualnie organizowanych akcji promocyjnych oraz zapoznacie się z ofertą na Wirtualne Sporty. Wszystko to bez żadnych dodatkowych opłat – program pobiera się na telefon za darmo i można z niego korzystać do woli. O każdej porze dnia i nocy! Pobrać za darmo aplikację można ze strony bukmachera www.lvbet.pl.

LvBET apk. Pobieranie na system Android lub iOS

Jeżeli naszym urządzeniem jest iPhone lub iPad, a więc pracujemy na systemie iOS, nie powinniśmy mieć większych problemów z pobraniem aplikacji mobilnej od LvBET. W tym celu wystarczy wejść do AppStore i postępować dokładnie tak samo, jak w przypadku ściągania gry czy programu do kart lojalnościowych itp.

Nieco bardziej skomplikowaną sytuację mają ci, którzy korzystają z systemu Android. W tym przypadku potrzebna jest instalka APK. Jak wygląda pobieranie jej na telefon, czy jest to coś skomplikowanego, czy może wręcz przeciwnie?

Poradnik online. Jak zainstalować LvBET na telefonie?

Do zainstalowania apki od LvBET na Androidzie potrzebne jest wykonanie trzech prostych kroków. Poniżej prezentujemy instrukcję od A do Z!

Krok 1. Zaczynamy od wejścia na www.LvBET.pl i odnalezienia zakładki „Mobile”. Klikamy w nią i przechodzimy dalej! Co istotne, nie musimy logować się na swoje konto, by rozpocząć pobieranie.

LvBET apk pobieranie. Krok 1
LvBET apk pobieranie. Krok 1

Krok 2. Wybieramy wersję na system Android. Wystarcza do tego tylko jedno kliknięcie. Po tym kroku naszym, oczom ukazuje się instrukcja, pokazująca jak dokładnie wygląda pobieranie LvBET APK online. To nic trudnego!

LvBET apk pobieranie. Krok 2
LvBET apk pobieranie. Krok 2

Krok 3. Jeżeli chcemy, możemy pobrać instalkę na dysk komputera i przenieść ją na telefon albo od razu wykonać wszystkie kroki na smartfonie. Tutaj sprawa jest otwarta – każdy musi sam podjąć decyzję.

LvBET apk pobieranie. Krok 3
LvBET apk pobieranie. Krok 3

Warto dodać, że LvBET często dla użytkowników mobilnych przygotowuje specjalne oferty bonusowe. Szczególnie opłaca się grać mobilnie w trakcie ważnych wydarzeń sportowych takich jak mundial, Liga Mistrzów i tym podobne.

Bonus bez depozytu LvBET. Kod promocyjny BETONLINE

Bonus bez depozytu to jedna z premii, które najbardziej interesują graczy. Na stronie www.LvBET.pl każdy może odebrać aż 20 PLN za samo założenie konta, a to wszystko w stu procentach legalnie! O co w tym wszystkim chodzi?

Przy rejestracji konta proszeni jesteśmy o wpisanie kodu promocyjnego. Możemy to sobie odpuścić albo zdecydować się na podanie słowa BETONLINE. W przypadku tego drugiego scenariusza do zgarnięcia jest 20 PLN bez wpłaty własnej!

Premia bez depozytu to jeszcze nie wszystko. Bukmacher LvBET oferuje swoim klientom także dwa inne ekstra bonusy – łącznie można dzięki nim zyskać aż 1500 zł na obstawianie online!

Oczywiście, aby obstawiać przez telefon w LvBET, musimy posiadać konto u tego bukmachera. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button