Forbet bonus bez depozytu 2020

Oferta specjalna dla nowych graczy bukmachera Forbet. Sprawdzamy bonus bez depozytu na rok 2020 – czy i w jaki sposób można go odebrać oraz ile dokładnie wynosi prezent na start za rejestrację!

Forbet bonus bez depozytu 2020
Forbet bonus bez depozytu 2020

Forbet bonus za darmo 2020

Bonus bez depozytu jest premią, która pozwala na zdobycie pieniędzy na obstawianie bez konieczności wpłacania własnych środków. Dzięki temu nawet początkujący może najpierw sprawdzić możliwości danej strony, a dopiero później wpłacić pieniądze z konta bankowego.

Bukmacher Forbet jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych w naszym kraju. Nie jest trudno dostrzec jego reklamy na stadionach, w internecie bądź telewizji. Ale czy za tą popularnością idzie także dostępny bonus bez depozytu 2020?

Na pewno wiele osób poluje na premię bez wpłaty u tego bukmachera. Rok 2020 to wiele imprez sportowych najwyższego szczebla, a co za tym idzie – mnóstwo okazji do obstawiania online!

sts kod promocyjny
sts kod promocyjny

Prezent na start w Forbet

W chwili obecnej dostępny w Forbet bonus powitalny 2020 to przede wszystkim premie za wpłaty. Można otrzymać je aż trzy – pierwsza z nich to nawet 1000 PLN, a dwie kolejne po 500.

Łącznie u bukmachera Forbet do zgarnięcia jest dokładnie 2050 PLN. Ekstra 50 PLN można otrzymać, jeśli przy rejestracji poda się specjalny kod promocyjny „BETONLINE„.

  • I wpłata = 100% do 1000 PLN
  • II wpłata = 75% do 500 PLN
  • III wpłata = 50% do 500 PLN
  • 50 PLN ekstra z kodem „BETONLINE„!

Niestety, zła wiadomość jest taka, że nie został przygotowany przez Forbet bonus bez depozytu 2020. Nie można zakładać, że zmieni się to w najbliższym czasie, chociaż na pewno jest na to szansa.

Bonus bez depozytu 2020. Jaki kod promocyjny w Forbet?

Na szczęście, premie bez wpłaty to nie wszystko, na co można liczyć. Zazwyczaj są one znacznie mniejsze od prezentów za doładowanie konta, a co za tym idzie – można przez nie otrzymać stosunkowo niewiele.

Forbet działa w naszym kraju legalnie, tak więc na pewno jakakolwiek zmiana bonusu u niego nie przejdzie bez echa. Pozostaje nam czekać na konkrety – na pewno damy wam znać, gdy tylko będzie cokolwiek wiadomo!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button