Totolotek a obstawianie meczów bez podatku

Bukmacher Totolotek, mimo że jest całkowicie legalny, umożliwia swoim klientom grę bez podatku. Jak to w ogóle jest możliwe? Wyjaśniamy wszystko tak prosto, jak tylko można!

Totolotek a obstawianie meczów bez podatku
Totolotek a obstawianie meczów bez podatku

Totolotek oferta zakładów bez podatku

Każdy legalny bukmacher ma obowiązek zaciągać od gracza podatek 12% od wniesionej stawki oraz ewentualne 10% od wygranych powyżej kwoty 2280 PLN. Totolotek spełnia ten warunek, ale pierwszą z opłat na rzecz państwa bierze na własne barki.

Mówiąc wprost, grając w Totolotek online mamy możliwość odebrania 14% wygranych więcej, dzięki czemu wszystko odbywa się dokładnie tak, jak byśmy nie zapłacili podatku i dodatkowo otrzymali 2% bonusu.

sts bonus bez wpłaty
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Wszystko to jest całkowicie legalne i nie ma się czego w tej kwestii obawiać. Jeżeli założymy konto w Totolotku, będziemy mogli grać tak samo, jak u każdego innego bukmachera z licencją Ministerstwa Finansów.

Warto mieć na uwadze, że zakłady bez podatku w Totolotku udostępniane tylko w konkretne dni tygodnia – zawsze w piątki oraz w trakcie trwania piłkarskich europejskich pucharów i podczas dni z meczami reprezentacji Polski.

Podatek od wniesionej stawki płaci się zawsze, dlatego trzeba brać pod uwagę takie promocje jak ta w Totolotku nawet wtedy, gdy gramy za niewielkie pieniądze czy po niskich kursach.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button