200 PLN jako Zakład Bez Ryzyka w STS!

Stawiasz kupon na Ligę Mistrzów, a jeżeli przy którymś typie nie dopisze ci szczęście, dostaniesz pełny zwrot stawki do 200 PLN. Dowiedz się więcej już teraz!

200 PLN jako Zakład Bez Ryzyka w STS!
200 PLN jako Zakład Bez Ryzyka w STS!

STS Zakład Bez Ryzyka

STS bez ryzyka to promocja, która przygotowana została z myślą o nowych graczach. Jeżeli jeszcze nie masz konta u tego bukmachera, załóż je, a automatycznie będziesz mógł zgarnąć zwrot!

Co bardzo ważne – korzystanie z tej promocji nie wyklucza odebrania standardowego prezentu na start. Możesz więc wpisać kod promocyjnyBETONLINE” i tym samym otrzymać STS bonus powitalny, czyli 29 PLN bez depozytu i do 1000 PLN za pierwszą wpłatę.

sts bonus bez wpłaty
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus na start w STS

Uwaga! Zwrot jest przyznawany tylko w przypadku, gdy gracz postawi kupon spełniający warunki promocji i będzie to jego pierwszy zakład po założeniu konta.

Zwrot nie musi wynosić aż 200 PLN. Jeżeli grasz na mniejsze stawki, też możesz wziąć udział w tej promocji. Warunek jest taki, że twój kupon musi zostać rozliczony do dnia 05.05.2019.

sts bonus dla nowych
sts bonus dla nowych

Pamiętaj, że akcja trwa tylko do 4 maja, tak więc masz naprawdę niewiele czasu, by z niej skorzystać!

Masz za mało czasu, by założyć konto u bukmachera? Absolutnie nie! W STS bez dowodu możesz grać nawet w ciągu 30 sekund od pierwszego wejścia na stronę!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button