Losowanie Keno. Kiedy można grać przez internet?

Losowanie Keno to szansa na wygranie nawet 2.000.000 złotych co cztery minuty! W jakich godzinach można grać – kiedy odbywa się pierwsze, a kiedy ostatnie rozstrzygnięcie danego dnia?

Losowanie Keno. Kiedy można grać przez internet?
Losowanie Keno. Kiedy można grać przez internet?

Keno losowanie w internecie

Keno to gra liczbowa, która cieszy się wśród graczy bardzo dużą popularnością. Wszystko ze względu na wyjątkowo proste zasady oraz fakt, że losowanie online Keno odbywa się co cztery minuty, a nie raz czy dwa razy w tygodniu.

To mit, że w Keno wygrane są niewielkie. Absolutnie tak nie jest! Wymagana stawka jest, co prawda, skromna, ale ostatecznie do zdobycia jest z maksymalnym mnożnikiem ponad milion złotych!

obstawianie bez podatku w betfan
Betfan kod promocyjny na darmowy bonus 100 PLN bez ryzyka!

Kiedy odbywa się losowanie Keno? Codziennie, nawet w te dni, które są ustawowo wolne od pracy i tak dalej. Jeżeli jest w kalendarzu „czerwona kartka” wcale nie oznacza to, iż nie można grać w Keno – ta gra dostępna jest niemal zawsze, a dzięki internetowi – również wszędzie!

Kiedy pierwsze losowanie Keno?

Sporo osób zadaje pytanie, kiedy losowania Keno się odbywają. Trzeba podkreślić, że nie są one dostępne przez całą dobę, co jest pewnym ograniczeniem, ale raczej niewielkim, biorąc pod uwagę, że chodzi tutaj tylko o przerwę w nocy, a nie w ciągu dnia.

Pierwsze losowanie Keno odbywa się o godzinie 6.34. Jest to dogodna godzina dla tych, którzy wstają do pracy albo po prostu przed codziennymi zajęciami lubią wygodnie rozsiąść się na kanapie i chwilę odsapnąć.

O której ostatnie losowanie Keno?

Kiedy Keno rusza już kilka minut po godzinie 6, nie zatrzymuje się aż do samego końca dnia… no, prawie. Ostatnie losowanie Keno odbywa się o 23.54, czyli na sześć minut przed zakończeniem doby.

Do grania w Keno przez internet potrzebne jest darmowe konto, które można założyć na oficjalnej stronie Lotto. Losowania można śledzić także na urządzeniach mobilnych – komputery nie są tutaj jedyną działającą opcją!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button