40 PLN od STS w aplikacji mobilnej!

Na mecz Polska – Łotwa bukmacher legalny STS przygotował bonus 40 PLN, który można odebrać jedynie w aplikacji mobilnej. Dowiedz się więcej już teraz!

40 PLN od STS w aplikacji mobilnej!
40 PLN od STS w aplikacji mobilnej!

STS aplikacja bonus

Do tej pory na twoim smartfonie nie znalazła się aplikacja mobilna STS? Ta oferta jest skierowana właśnie dla ciebie i osób takich jak ty. Krok pierwszy to pobrać i zainstalować najnowszą wersję apki w dniach 22-24 marca 2019 roku.

W ramach promocji można otrzymać voucher STS na kwotę 40 PLN. Premia przyznana zostanie wszystkim uczestnikom do dnia 26 marca, czyli do najbliższego wtorku.

sts bonus bez wpłaty
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeszcze nie masz konta w STS? Nic straconego, szczególnie, iż obecnie można wykorzystać kod promocyjny i tym samym zgarnąć dzięki niemu 29 PLN bez depozytu!

Voucher STS za darmo

Uwaga! Sam fakt pobrania aplikacji nie uprawnia cię do zgarnięcia premii. Jeżeli chcesz odebrać 40 PLN na obstawianie w STS, przede wszystkim musisz zaakceptować voucher. Informacja o jego otrzymaniu znajdzie się w aplikacji po tym jak zalogujesz się na swój profil typerski.

Na jedno konto przypaść może maksymalnie jedno doładowanie w wysokości 40 PLN. Wszystkie środki mogą być wykorzystane na dowolny zakład, niekoniecznie dotyczący eliminacji Euro 2020!

Interesuje cię zarabianie na bukmacherce albo szukasz informacji, gdzie są dostępne dobre typy bukmacherskie VIP? Na łamach naszej strony zawsze jest garść wszystkich istotnych newsów!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button