Bayern Borussia 2019 transmisja. Mecz za darmo dla każdego!

Już 6 kwietnia 2019 roku dojdzie do pojedynku, który prawdopodobnie wyłoni mistrza Niemiec 2019. Bayern czy Borussia – kto wygra sobotnie spotkanie i tym samym zajmie pierwsze miejsce w Bundeslidze? Zobacz, gdzie obejrzeć ten mecz za darmo!

Bayern Borussia 2019 transmisja. Mecz za darmo dla każdego!
Bayern Borussia 2019 transmisja. Mecz za darmo dla każdego!

Bayern Borussia transmisja online

Nieprawda, że mecz Bayern Borussia online będzie dostępny jedynie na Eleven Sports oraz innych płatnych platformach telewizyjnych/internetowych. Już teraz wiadomo, że mecz za darmo będzie można obejrzeć w STS TV!

Nie musisz robić niczego specjalnego, by uruchomić transmisję. Wszystko to całkowicie legalnie, a ty tylko musisz posiadać darmowe konto na stronie bukmachera STS. Jak to działa? Po prostu dokonujesz rejestracji i gotowe! Wszystko zajmuje mniej niż minutę!

Jacy są najlepsi bukmacherzy w Polsce? ZOBACZ JUŻ TERAZ!

Do zapisania się do STS nie jest wymagana weryfikacja danych. Aby założyć konto, potrzebujesz:

  1. Wejść na www.STS.pl
  2. Wypełnić formularz rejestracyjny
  3. Podać kod promocyjny STS „BETONLINE„, jeśli chcesz zgarnąć 29 PLN jako bonus bez depozytu!
  4. Logujesz się, wybierasz mecz – GOTOWE!
sts bonus bez wpłaty
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak obejrzeć mecz za darmo w STS TV?

W jaki sposób znaleźć mecz Bayern Borussia online, uruchomić go i oglądać w telefonie bądź na standardowej stronie internetowej? Wystarczy kilka chwil, byś dowiedział się wszystkiego co trzeba!

Już teraz ZOBACZ VIDEO i zobacz, jak uruchomić stream na stronie STS:

Uwaga! Bonus bez depozytu 29 PLN jest dostępny dla każdego, kto jeszcze nie ma konta w STS. Jeżeli już jesteś zarejestrowany u tego buka, nie możesz otrzymać tej premii!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button