Promocje bukmacherskie na każdy dzień. Forbet 2019

Portal Forbet przygotował dla klientów promocje bukmacherskie na każdy dzień. Już teraz możesz sprawdzić, co na ciebie czeka właśnie dzisiaj!

Promocje bukmacherskie na każdy dzień. Forbet 2019
Promocje bukmacherskie na każdy dzień. Forbet 2019

Tydzień promocji w Forbet

Super Tydzień Forbet, czyli cykl promocji na każdą dobę, dostępny jest dla wszystkich osób zarejestrowanych u bukmachera. Nie trzeba się do niej zapisywać, ale warto mieć na uwadze, iż tylko niektóre oferty dostępne są od samego rana do późnego wieczora.

Nie musisz każdego dnia śledzić oficjalnego portalu marki Forbet, by sprawdzić, co przygotowano na dziś czy jutro. Mamy dla ciebie rozpiskę – bez zbędnych opisów i szczegółów. Tylko to, co trzeba i nic poza tym!

forbet bonus za darmo 2019
forbet bonus za darmo 2019

Bonusy bukmacherskie. Kalendarz 2019

  • Poniedziałek – 50% premii od depozytu aż do 200 PLN
  • Wtorek – Wygrane większe o 12% w godzinach 15.00-21.00
  • Środa – 20 PLN na Virtual sports na stronie WWW
  • Czwartek – 25 PLN za zagranie kuponu za co najmniej 100 PLN
  • Piątek – 12% ekstra wygranych w godzinach porannych
  • Sobota-niedziela – Najwyższe kursy na Ekstraklasę

Dzięki darmowemu profilowi gracza w Forbet możesz nie tylko obstawiać mecze czy brać udział w promocjach takich, jak ta przez nas opisywana właśnie teraz. Każdy klient zarejestrowany u tego buka może korzystać z Forbet TV, co pozwala chociażby na oglądanie NBA online za darmo!

Nie wiesz, gdzie typować mecze i zdobywać dzięki temu pieniądze? Najlepsi bukmacherzy w Polsce to zestawienie, które pomoże ci dokonać właściwego wyboru!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button