Voucher od STS na eliminacje do Ligi Mistrzów!

Bukmacher STS ma dla swoich graczy aż 40 PLN do wykorzystania na eliminacje Ligi Mistrzów! Co zrobić, by zgarnąć voucher? Już teraz możesz poznać wszystkie szczegóły!

Voucher od STS na eliminacje do Ligi Mistrzów!
Voucher od STS na eliminacje do Ligi Mistrzów!

Bonus na kupon w STS

Szykujesz kupon STS na najbliższe mecze eliminacyjne? Jeżeli tak, to dobrze się składa, bo do końca 10 lipca masz szansę odebrać od bukmachera 40 PLN na grę.

W promocji nie ma skomplikowanych zasad. Można nawet powiedzieć, że są one banalne, gdyż wszystko sprowadza się do… zainstalowania aplikacji na smartfonie!

Jak dokładnie do działa? Pobierasz na smartfona apkę STS, a następnie logujesz się w niej na swoje konto typerskie. Informacja o bonusie pojawi się na ekranie, a tobie wystarczy zaakceptować prezent.

forbet bonus za darmo 2019
forbet bonus za darmo 2019

Premia bez wpłaty w aplikacji STS!

Bonus STS przygotował tylko dla osób, które jeszcze nie miały okazji korzystać z programu mobilnego do obstawiania. Nie jest w tym przypadku potrzebny żaden kod promocyjny ani nic podobnego.

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany w STS, możesz to zmienić w każdej chwili. Przypominany,, że przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego można wykorzystać kod bonusowy „BETONLINE” i otrzymać 29 PLN bez depozytu!

A to jeszcze nie wszystko, bo pierwsza wpłata to nawet 1200 PLN premii na obstawianie! Jak dokładnie to działa, zobaczysz w filmiku poniżej:

Masz już swoje typy bukmacherskie na najbliższe mecze eliminacyjne? ;)


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button