Bukmacher eFortuna czy Fortuna – jaka jest prawidłowa nazwa?

Czy bukmacher eFortuna jest dokładnie tym samym, co Fortuna? Wielu graczy ma z tym problem, a wszystko da się objaśnić dosłownie w kilka chwil! Poznajcie fakty dotyczące tej sprawy!

Bukmacher eFortuna czy Fortuna - jaka jest prawidłowa nazwa?
Bukmacher eFortuna czy Fortuna – jaka jest prawidłowa nazwa?

Legalny bukmacher eFortuna

Legalny bukmacher Fortuna to jedna z tych marek, których nikomu przedstawiać nie trzeba. Mimo że jej logo oraz materiały reklamowe widać niemal na każdym kroku, cały czas sporo osób szuka informacji na temat tego czy efortuna jest tym samym, co Fortuna.

Skąd tego rodzaju dylemat? Wszystko przez stronę internetową. Mimo że w materiałach marketingowych oraz punktach stacjonarnych wszędzie widnieje nazwa „Fortuna”, to w internecie oferta buka dostępna jest pod adresem www.eFortuna.pl.

obstawianie bez podatku w betfan
Betfan kod promocyjny na darmowy bonus 100 PLN bez ryzyka!

Dlaczego jest właśnie tak, a nie inaczej? Tutaj można polemizować. Z jednej strony prawdopodobnie chodzi o pieniądze. Bukmacher Fortuna nie jest właścicielem domeny z pełną swoją nazwą i końcówką „.pl”, a co za tym idzie musiał ratować się w inny sposób.

Bukmacher efortuna czy fortuna?

Być może chodzi też o podkreślenie faktu, że bukmacher efortuna to taka „e-wersja” (nowoczesna, internetowa) tradycyjnych zakładów. Jest to na swój sposób uzasadnione i zrozumiałe.

Najważniejszy jest jednak fakt, że Fortuna i eFortuna to dokładnie to samo. Nie ma znaczenia czy mów się „gram w Fortunie” czy „gram w eFortunie”, chociaż ta druga wersja pasuje bardziej do strony internetowej, a nie punktów naziemnych.

Oczywiście, bardziej prawidłowe wydaje się używanie nazwy Fortuna. Jest to oficjalna wersja i nie ma wątpliwości, że przede wszystkim powinno się stosować właśnie ją.

Efortuna kod promocyjny 2020

Brak konta na stronie www.eFortuna.pl? Tylko teraz do zdobycia jest ponad 1000 złotych na start! Aktualny kod promocyjny to BETONLINE i może być wpisany jedynie przy rejestracji profilu.

Każdy nowy gracz w Fortunie może liczyć na 100 zł jako zakład bez ryzyka, 20 zł premii na obstawianie i nawet 1000 zł przy pierwszej wpłacie na konto typerskie.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button