Sposób na 11 PLN ekstra w STS? Oto najnowsza promocja bukmacherska online!

Bukmacher STS dla graczy przygotował ciekawą promocję, w której do zdobycia jest 11 PLN ekstra na obstawianie meczów. Jak dokładnie to działa? Warto znać szczegóły na ten temat!

Sposób na 11 PLN ekstra w STS? Oto najnowsza promocja bukmacherska online!

Bonus STS na obstawianie!

Oferta specjalna dostępna jest tylko dla osób, które posiadają na stronie marki STS konto bukmacherskie. Rejestracja jest darmowa i legalna, dlatego można ją przeprowadzić dosłownie w każdej chwili.

W promocji bukmachera STS każdy gracz może otrzymać 11 PLN, które da się wykorzystać na obstawianie meczów online. Jak dokładnie to działa? Czy jest to skomplikowane albo trudne dla początkujących? Absolutnie nie!

etoto bonus za darmo
etoto bonus za darmo

Wystarczy postawić cztery kupony spełniające kryteria zawarte poniżej, by bukmacher przyznał 11 PLN na konto. Jeżeli jeden kupon będzie zawierał mecz LIVE i mobilny, automatycznie wypełnione zostaną dwa promocyjne zadania.

Co zrobić, by zgarnąć 11 PLN w STS online
⬇️⬇️⬇️

  • Kupon zagrany za 11 PLN
  • Kurs co najmniej 1.85
  • Minimum jeden zakład w aplikacji mobilnej
  • Minimum jeden zakład LIVE

Oferta obowiązuje przez cały tydzień. Dostępna jest tylko raz na jeden cykl, czyli w każdej edycji gracz może zgarnąć maksymalnie jeden bonus wynoszący 11 PLN.

Co bardzo ważne, w przeciwieństwie do rejestracji, tutaj nie istnieje żaden STS kod promocyjny VIP czy coś podobnego. Każdy zarejestrowany typer automatycznie bierze udział w tej akcji!

Uwaga! Promocyjne kupony nie mogą być zagrane za pieniądze, które znajdują się na koncie bonusowym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button