Jak obstawiać walki FAME MMA 5?

Walki FAME MMA 5 elektryzują wszystkich miłośników freak fightów. W jaki sposób obstawiać pojedynki z październikowego wydarzenia w Ergo Arenie?

Jak obstawiać walki FAME MMA 5?
Jak obstawiać walki FAME MMA 5?

Fame MMA 5 zakłady bukmacherskie w internecie

Niektórym może wydawać się inaczej, ale obstawianie FAME MMA 5 jest dostępne niemal dla wszystkich. A z racji tego, że mowa tutaj o wydarzeniu, które trudno nazwać czysto sportowym, wytypowanie zwycięzców jest nie lada wyzwaniem.

Kursy bukmacherskie FAME MMA 5 znaleźć można na oficjalnej stronie partnera tej gali, czyli LV BET. Aktualna oferta dostępna jest w portalu LvBET.pl, a jej obejrzenie nic nie kosztuje!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Aby postawić kupon z walkami FAME MMA 5, wystarczy darmowe konto typerskie LV BET. Jak je się zakłada? Nie ma w tym nic skomplikowanego: gracz wypełnia formularz online LV BET i gotowe!

FAME MMA 5 kod promocyjny na bonus bez wpłaty!

Uwaga! Tylko nowi gracze, fani FAME MMA i pozostali, mogą przy rejestracji wykorzystać aktualny kod promocyjny na bonus bez depozytu. W LV BET działa kod bonusowy „BETONLINE„, a do zdobycia dzięki niemu jest 20 PLN na start i do 1500 PLN po zleceniu wpłaty!

Nie jest łatwo we freak fightach wskazać faworytów do zwycięstwa. Mowa tu przecież o pojedynkach totalnych amatorów, którzy niekoniecznie muszą profesjonalnie podchodzić do swojego występu.

Gala FAME MMA 5 odbędzie się 26 października w Ergo Arenie. Całe Trójmiasto tym wydarzeniem na pewno żyć nie będzie, ale jesteśmy przekonani, iż sama impreza cieszyła się będzie ogromnym zainteresowaniem.

🥊 Kto walczy na FAME MMA 5? 🥊

  • Bonus BGC vs. Marcin Najman
  • Marcin Malczyński vs. Marek „Adbuster” Hoffman (o pas wagi średniej)
  • Marek „Lord Kruszwil” Kruszel vs. Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski (super freak fight)
  • Szymon „Isamu” Kasprzyk vs. Marcin „Rafonix” Krasucki
  • Dawid Malczyński vs. Tomasz Olejnik (o pas wagi półśredniej)
  • Ewelina „Ewelona” Kubiak vs. Monika „Esmeralda” Godlewska
  • Kamil „Kasti” Stępiński vs. Krystian „Krycha” Wilczak
  • Kamil „Hassi” Hassan vs. Oleh Riaszeńczew

BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button