20.000 PLN ekstra za poprawne typowanie meczów Premier League w Betclic!

Każdy, kto czuje się ekspertem od angielskiej Premier League, może sprawdzić się w konkursie bukmachera Betclic, gdzie do zdobycia jest okrągłe 20.000 PLN!

20.000 PLN ekstra za poprawne typowanie meczów Premier League w Betclic!
20.000 PLN ekstra za poprawne typowanie meczów Premier League w Betclic!

Piłkarski jackpot w Betclic

Masz swoje typy bukmacherskie, a może dopiero ich poszukujesz? 22. kolejka Premier League startuje 10 stycznia, tak więc jest jeszcze trochę czasu na to, by przemyśleć na co postawić!

W ramach najnowszej oferty specjalnej Betclic Polska do zdobycia jest nawet 20.000 PLN, a to wszystko jedynie za poprawne typowanie meczów. Jeżeli gracz trafi wszystkie osiem meczów z 22. kolejki angielskiej ekstraklasy, dostanie całą kasę dla siebie!

Pula 20.000 PLN przeznaczona jest dla każdego uczestnika, który zagra kupon za minimum 10 PLN, a w nim zawrze typy z wszystkich meczów z 22. kolejki Premier League. Liczą się tylko trafione typy 1X2!

fortuna bonus za darmo
fortuna bonus za darmo

20.000 PLN ekstra w zakładach bukmacherskich!

Nagroda główna może być przyznana jednej osobie, ale podzielona na kilka. Wszystko zależy od tego, jak graczom uda się wytypować najbliższą kolejkę na Wyspach. Przypominamy, że trzeba trafić każdy mecz i to w ofercie pre-match!

UWAGA! Przed przystąpieniem do obstawiania trzeba zapisać się do promocji. Gracze, którzy tego nie zrobią, nie otrzymają nagrody nawet, jeśli uda im się zagrać zwycięski kupon.

Minimalny kurs nie ma tutaj znaczenia. Można grać na faworytów albo decydować się na obstawianie niespodzianek. Wszystko zależy od obranej strategii i przeczucia!

Betclic kod promocyjny VIP 2020

Do skorzystania z oferty wymagane jest darmowe konto typerskie. Na stronie www.Betclic.pl zakłada się je w niecałą minutę, a to wszystko legalnie i bezpiecznie!

Każdy nowy gracz może wykorzystać w Betclic kod promocyjny KOD510, który na dobry początek daje nawet 510 złotych cashbacku w przypadku nietrafionego kuponu numer jeden.

A jakie są twoje przypuszczenia co do 22. kolejki Premier League? Masz już na oku jakieś typy? ;)


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button