Bonus 510 zł w BetClic Polska. Jest kod promocyjny VIP – wystarczy wpisać „KOD510”!

Bukmacher legalny Betclic Polska ma dla graczy zupełnie nowy kod promocyjny. VIP promocja to nawet 510 złotych do zdobycia na start w formie specjalnego cashbacku!

Bonus 510 zł w BetClic Polska. Jest kod promocyjny VIP - wystarczy wpisać "KOD510"!
Bonus 510 zł w BetClic Polska. Jest kod promocyjny VIP – wystarczy wpisać „KOD510”!

Betclic kod promocyjny VIP

Zakłady bukmacherskie Betclic na początku swojej działalności oferowały 500 złotych i jest tak nadal, ale specjalnie dla najbardziej wymagających przygotowany został kod promocyjny VIPKOD510„, a wraz z nim – ekstra bonus 510 zł!

Oferta dostępna dla wybranych może być odebrana jedynie przy rejestracji. Jeżeli gracz nie wpisze kodu przy zakładaniu konta, w późniejszym czasie nie będzie miał już takiej możliwości, a co za tym idzie, nie będzie mógł otrzymać dostępnego w Betclic cashbacku!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Zwrot jest przyznawany w przypadku przegranej w pierwszym kuponie zagranym na stronie lub w aplikacji Betclic PL. Od tego, ile gracz postawi, zależy jaką kwotę ostatecznie będzie mógł zgarnąć!

Czy rejestracja w Betclic jest bezpieczna? Oczywiście, a dlatego, że mowa tutaj o legalnym bukmacherze online, gdzie zakładanie konta jest zgodne z przepisami!

Jak odebrać cashback 510 zł w Betclic
👇👇👇

  1. Rejestracja z kodem promocyjnym „KOD510” na Betclic.pl
  2. Zagranie pierwszego kuponu na dowolne wydarzenie lub wydarzenia
  3. Wygrana = zysk, czyli cała kasa od razu na konto 🤑
  4. Przegrana = zwrot do 510 zł, czyli nic nie tracimy, bo dostajemy tyle, za ile zagraliśmy! 💵

Konto można otworzyć także za pośrednictwem wersji na smartfony. Co bardzo ważne – weryfikacja danych nie jest od razu wymagana, może być załatwiona znacznie później niż rejestracja!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button