Superbet to legalny bukmacher online?

Bukmacher Superbet dostępny jest na polskim rynku już od pewnego czasu, ale czy poza punktami stacjonarnymi oferuje również stronę internetową, w której można obstawiać mecze?

Superbet to legalny bukmacher online?
Superbet to legalny bukmacher online?

Superbet zakłady bukmacherskie online

Marka Superbet jest jedną z legalnych firm z licencją, która nie jest z Polski. Decydując się na działalność w naszym kraju, przedstawiciele tego bukmachera założyli sobie zaoferowanie typerom ponadprzeciętnej oferty, komfortu obstawiania i promocji.

Na ten moment znajdziemy tylko Superbet punkty naziemne, ale wkrótce ma się to zmienić. Bukmacher stara się rozpocząć oferowanie zakładów przez internet i jeżeli wszystko pójdzie po jego myśli, projekt zacznie funkcjonować na początku roku 2019.

sts bonus bez wpłaty
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Niestety, na ten moment nie wiadomo, kiedy będzie można powiedzieć, że Superbet to bukmacher internetowy. Strona – co prawda – jest już dostępna, ale nie ma w niej jeszcze opcji logowania, zakładania konta czy zawierania zakładów.

Superbet legalny czy nie?

Bukmacher Superbet posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów i jest legalnym bukmacherem w Polsce. Może oferować Polskim graczom darmowe promocje i bonusy na start.

Superbet na pewno ma szansę zaistnieć w polskiej branży internetowej. Przede wszystkim powinien skupić się na tym, by oferować graczom dobry bonus powitalny, wysokie kursy i promocje przygotowywane z okazji różnych wydarzeń sportowych, piłkarskich i nie tylko.

Wiele wskazuje na to, że wraz z pojawieniem się Superbet online znajdziemy w portalu jeszcze więcej opcji zawierania zakładów. Być może pojawią się nawet transmisje na żywo czy Wirtualne Sporty. Oczywiście, to na razie tylko gdybanie, bo żadna z tych rzeczy nie została oficjalnie potwierdzona.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button