STS oferta na dziś. Zakłady bukmacherskie online

STS (Star-Typ Sport) należy do zdecydowanej czołówki polskich bukmacherów. Tę pozycję na naszym rodzimym rynku zakładów wzajemnych zawdzięcza nie tylko swojemu nabywanemu latami doświadczeniu (istnieje już od 1997 roku), ale też bardzo solidnej i elastycznej, bo dopasowujących się do współczesnych trendów bukmacherskich ofercie. Co STS przygotowało na dziś? Z jakich promocji możemy skorzystać i po które usługi możemy sięgnąć, by po prostu zarobić, ale i dostarczyć sobie większej ilości wrażeń?

STS oferta na dziś. Zakłady bukmacherskie online
STS oferta na dziś. Zakłady bukmacherskie online

Oferta STS na dziś – sport, polityka i inne

W dzisiejszej ofercie STS znaleźć można spotkania rozgrywane w ramach najpopularniejszych dyscyplin sportowych – piłki nożnej, tenisa, koszykówki, ale i stale zyskującego na popularności e-sportu. Większość z nich możemy obstawiać nie tylko w modelu przedmeczowym, ale i na żywo, z dużą ilością zdarzeń do obstawiania. Ten drugi model dodatkowo w wielu przypadkach oferuje dostęp do darmowych transmisji, które są bardzo pomocne przy takim typowaniu.

Oferta STS na dziś nie zamyka się jednak w obrębie spotkań sportowych – popularne jest w niej stawianie również na politykę, w tym na to, kto wygra nadchodząc wybory prezydenckie. Warto też rzucić okiem na oferty w ramach „Superoferty”, których kursy zostały podniesione do bardzo przyzwoitego poziomu. Koniecznie też spójrzmy na hit dnia dzisiejszego, również z bardziej atrakcyjnym kursem właśnie na niego.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Promocje i bonusy w dzisiejszej ofercie STS

Podstawą dzisiejszej oferty promocyjnej katowickiego STS jest bonus powitalny, w ramach którego możemy pozyskać podwojenie naszej pierwszej wpłaty, nawet 1200 złotych w środkach na darmową grę! Musimy w tym celu być nowymi graczami oraz zaznaczyć chęć skorzystania z tej oferty promocyjnej w czasie wypełniania formularza rejestracyjnego. Bonus powitalny trafi na konto specjalne (bonusowe) i będzie go trzeba potrójnie obrócić, nim stanie się możliwy do wypłacenia. Wpłacając 1000 złotych otrzymamy tyle samo na konto bonusowe, a na nim będziemy musieli wydać 3000 złotych (z obligatoryjnym z oczywistych powodów wygrywaniem), by środki te stały się wypłacalne.

Aktualnie dostępny w STS kod promocyjny brzmi BETONLINE, a nowi gracze otrzymują dzięki niemu aż 29 PLN bez depozytu na obstawianie!

Bardzo istotnym elementem dzisiejszej oferty promocyjnej jest tak zwane akcja specjalna, w ramach której jesteśmy w stanie zwiększyć swoją wygraną o kwotę z puli 35 tysięcy złotych, rozdzielanej między wszystkich uczestników akcji. Aby wziąć w niej udział, musimy się zapisać, a następnie stworzyć kupon z dokładnie czterema zdarzeniami, o kwocie całkowitej w wysokości minimum 15 złotych. Jeśli okaże się wygrany – weźmie udział w akcji. Możemy zgłosić w sumie 5 kuponów, zwiększając swoją wygran.

Ligi alternatywne, Sporty Wirtualne i Betgames w ofercie STS na dziś

Dzisiejsza oferta STS pokrywa również rozgrywki w ramach Betgames – najnowszej usługi bukmachera, która pozwala na obstawianie symulacji gier karcianych. Akcja tutaj rozgrywa się na żywo, a nad przebiegiem każdej z trzech dostępnych gier czuwa krupier, a nie algorytm komputerowy. Dziś do wyboru mamy bakarat, wojnę oraz pokera.

Warto zwrócić też uwagę na kolejną nowość w ofercie STS – ligi alternatywne. Bazują one na zaawansowanym algorytmie biorącym pod uwagę mnóstwo danych historycznych i rozgrywają się w podobnym modelu, co normalne spotkania sportowe. Dziś STS daje dostęp do alternatywnych rozgrywek lig francuskiej, greckiej, hiszpańskiej, holenderskiej oraz włoskiej. Wszystkie w ramach piłki nożnej.

Dzisiejsza oferta przedstawia się dobrze również pod kątem Sportów Wirtualnych. Te można obstawiać o dowolnej porze dnia, na przykład między standardowymi zakładami. Bazują na algorytmach komputerowych i prezentowane są w postaci atrakcyjnej symulacji, w przyspieszonym tempie przypominającym telewizyjne skróty ze spotkań piłkarskich (choć w palecie sportów jest tutaj dużo więcej dyscyplin)

Bukmacher STS czat dla graczy
Bukmacher STS czat dla graczy

STS – przegląd oferty na dziś

Jeśli już dziś chcemy skorzystać z oferty bukmachera STS, zadbajmy o to, by zainteresować się:

  • Bonusem powitalnym – to tak właściwie darmowe środki! Wykorzystajmy go w pełni – stanie się tak, gdy wpłacimy równo 1200 złotych.
  • Akcją specjalną – biorąc w niej udział możemy pozyskać darmowe pieniądze – za samą grę.
  • Zdarzeniami specjalnymi  – hity dnia i superoferty to coś, po co dziś warto sięgnąć – zwłaszcza, że bukmacher w znacznym stopniu podkręcił kursy na nie.
  • Sportami Wirtualnymi i Ligami alternatywnymi – te stanowią świetną odskocznię dla klasycznego obstawiania, symulując prawdziwe rozgrywki w bardzo ciekawy i angażujący sposób; obie usługi dzisiaj wykazują dużą różnorodność, z której aż szkoda byłoby nie skorzystać.
  • Betgames – Betgames oferuje dziś dostęp do symulacji trzech gier karcianych – najpopularniejszego pokera, wojny oraz innowacyjnego i nieznanego (aż tak) w Polsce bakarata. Symulację każdej z tych gier, każda z których przeprowadzana jest w asyście profesjonalnej krupierki, jesteśmy w stanie obstawiać w modelu na żywo przy jednoczesnym komunikowaniu się z innymi obstawiającymi – na przykład celem skonsultowania z nimi naszych wyborów czy cieszenia się z wygranych (lub wspólnego analizowania porażek).

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button