Czwartek z większymi wygranymi. Fortuna daje 14% więcej każdemu graczowi!

Nie trzeba być specjalnie aktywnym graczem, by otrzymać w czwartek w Fortunie wygrane większe o 14%! Poznajcie już teraz, czym są Happy Hours i kiedy można skorzystać z tej oferty!

Czwartek z większymi wygranymi. Fortuna daje 14% więcej każdemu graczowi!
Czwartek z większymi wygranymi. Fortuna daje 14% więcej każdemu graczowi!

Większe wygrane przez 60 minut – Fortuna daje bonus!

Legalny bukmacher Fortuna w normalnych okolicznościach zmuszony jest pobierać pełen podatek od graczy. Tak wynika z prawa i nie ma tutaj żadnego znaczenia czy bukmacherowi jest to na rękę, czy nie.

Na szczęście, dzięki promocjom takim jak Happy Hours, nie odczuwamy zupełnie tego, że obstawiamy na stronie z licencją. Wszystko dzięki wygranym powiększonym o 14% – w przypadku zwycięstwa po prostu dostajemy tyle, ile byśmy zgarnęli, grając bez podatku. A nawet ciut więcej!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Do Happy Hours gracze nie muszą się zapisywać. Wszystko sprowadza się jedynie do zagrania odpowiedniego kuponu lub kuponów. Warto przede wszystkim mieć na uwadze, że promocja nie trwa cały dzień, a jedynie od 17 do 18. Na większe wygrywanie jest zatem dokładnie 60 minut.

Happy Hours Fortuna – 60 minut z dużą kasą!

Bonus w Fortunie jest przyznawany każdemu, kto zagra kupon z co najmniej trzema typami o kursie 1.30 lub wyższym. Minimalna stawka kwalifikacyjna to 20 PLN brutto.

Dodatkowe środki przyznawane są automatycznie, jednak jest jedno „ale”. Każdy gracz musi sam do kuponu dorzucić specjalne zdarzenie „Happy Hours” o kursie 1.14.

Z oferty można skorzystać więcej niż jeden raz. Bierze się w niej pod uwagę tylko i wyłącznie zakłady z oferty przedmeczowej – granie LIVE jest całkowicie wyłączone z bonusu.

Kod promocyjny Fortuna. Bonus na start to ponad 1000 PLN!

Promocja obowiązuje w aplikacji mobilnej oraz na stronie internetowej. Wszyscy nowo zarejestrowani gracze mogą dodatkowo skorzystać ze standardowej premii za założenie konta – ponad 1000 PLN!

Przypominamy, że cały czas aktywny jest Fortuna kod promocyjny. Brzmi on „BETONLINE” i może być wpisany jedynie przy zapisywaniu się do buka!

To jak, pora szukać typów na Fortuna Happy Hours? ;)


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button