Betclic cash out. Jak działa ta opcja?

Cash out, czyli zamykanie kuponu przed czasem. Jak działa ta opcja u legalnego bukmachera Betclic? Znajdziecie u nas wszystkie niezbędne informacje na ten temat!

Betclic cash out. Jak działa ta opcja?
Betclic cash out. Jak działa ta opcja?

Jak zamknąć kupon w Betclic?

Czasy, w których przegrywamy kupon przez jednego, ostatniego pewniaka, nigdy się nie skończą. Można jednak obecnie minimalizować ryzyko występowania tego typu sytuacji. W jaki sposób? Służy do tego przygotowana przez Betclic opcja cash out. 

Cash out u bukmacherów nie jest żadną nowością, chociaż nie brakuje osób, które ciągle nie mają na temat tej funkcji żadnego pojęcia. A szkoda, bo to jeden ze sposobów na regularne wygrywanie u bukmachera, który doceniło już bardzo wielu graczy. Dobierając odpowiednią strategię gry, możemy dzięki cash outowi zapewnić sobie wysokie wygrane nawet wtedy, gdy nie wszystko na boiskach idzie po naszej myśli. 

sts kod promocyjny
sts kod promocyjny

To nieprawda, że cash out Betclic jest skomplikowany. Dadzą sobie z nim radę nawet początkujący, ale muszą wiedzieć, gdzie należy szukać tej opcji oraz co zrobić, by zamknąć kupon i zgarnąć kasę na konto.

Cash out w Betclic to darmowa opcja!

Kolejnym często powielanym przez internet mitem jest to, że cash out jest odpłatną opcją. Nie ma to nic wspólnego z prawdą! Jeżeli tylko posiadamy darmowe konto typerskie na www.Betclic.pl, bez najmniejszego problemu możemy w każdej chwili zamknąć kupon. I nie tyczy się to tylko tych, w których jesteśmy na plusie! 

Cash out Betclic pozwala na zamykanie kuponu nawet wtedy, gdy wartość proponowana przez bukmachera jest niższa od zagranej stawki. Jeżeli postawimy, na przykład, 100 złotych, a potem z danego zakładu chcemy się z jakichś powodów wycofać, możemy odzyskać chociażby część z zainwestowanej kwoty. Nie brakuje sytuacji, w których ta funkcja jest przydatna i na pewno nietrudno jest wam je sobie wyobrazić. 

Z racji tego, że Betclic jest w stu procentach bukmacherem internetowym, korzystanie z jego cash outu dostępne jest jedynie za pośrednictwem platformy online. Wiąże się to z obowiązkiem posiadania darmowego konta typerskiego. Na szczęście, to nic trudnego, a dodatkowo pozwala na zgarnięcie bonusu powitalnego w formie najwyższego cashbacku w Polsce! 

Cashout Betclic - zamykanie kuponu w praktyce
Cashout Betclic – zamykanie kuponu w praktyce

Jak obstawiać w Betclic? Rejestracja + bonus z kodem KOD550

Wszyscy, którzy chcą założyć konto typerskie w Betclic Polska, mogą to zrobić poprzez wypełnienie krótkiego formularza na www.Betclic.pl. Natychmiastowa weryfikacja nie jest potrzebna, dzięki czemu wystarcza kilka chwil, by dokonać rejestracji i rozpocząć obstawianie. Istotnym punktem zakładania profilu jest rubryka, w której wpisuje się Betclic kod promocyjny. 

Hasło bonusowe, czyli tak zwany kod promocyjny, to specjalne słowo, dzięki któremu mamy do zdobycia specjalną premię na start. W przypadku bukmachera Betclic chodzi nawet o 550 złotych zwrotu w sytuacji, gdy nie uda nam się trafić pierwszego kuponu zagranego po rejestracji. Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak taka opcja może się przydać! 

Bez względu na to czy zagracie na faworytów, czy postanowicie zaryzykować, na www.Betclic.pl będziecie mogli w pierwszym zakładzie zagrać w stu procentach bez ryzyka! Do odzyskania jest nawet 550 złotych, czyli ponad pół tysiąca złotych. Dzięki tej promocji wielu typerów jest w stanie postawić kupon za znacznie większe pieniądze, niż robi to zazwyczaj. 

Jak skorzystać z cash out w Betclic Polska?

W jakich kuponach możemy skorzystać z opcji cash out Betclic Polska? We wszystkich, w których znajdują się typy specjalnie oznaczone w ofercie. Spokojnie, to prawie wszystkie, chociaż zdarzają się pewne wyjątki – zazwyczaj chodzi o mecze w ligach, których wyniki nie są ogólnodostępne. Zamykanie kuponów w mało znanych meczach mogłoby doprowadzić do sporego zamieszania, a tego nikt nie chce – ani gracze, ani bukmacher. 

Jeżeli chcemy sprawdzić, jakie zagrane przez nas kupony nadają się do skorzystania z opcji cash out, wystarczy, że zalogujemy się na konto na www.Betclic.pl, a następnie przejdziemy do zakładki „Moje Zakłady”. W tym miejscu pozostaje nam już tylko kliknąć na wybraną taśmę i sprawdzić aktualną propozycję bukmachera. 

Tak w ofercie oznaczony jest w Betclic cash out
Tak w ofercie oznaczony jest w Betclic cash out

Tylko od aktualnej sytuacji na kuponie zależy to, jakie środki bukmacher zaproponuje graczowi. Może się okazać, że będzie chciał zamknąć sprawę jak najszybciej, ale trzeba też nastawić się na sytuację zupełnie odwrotną. Nie ma co liczyć na to, że Betclic da nam zarobić, gdy nasz faworyt przegrywa dwoma golami, a do końca meczu pozostało już parę minut. 

Jak korzystać z cash out Betclic, by nie popełniać głupich błędów i wyciągać z tej funkcji możliwie jak najwięcej? Po pierwsze, rozważnie analizujemy każdą propozycję i nie próbujmy niczego akceptować w ciemno. Po drugie, nigdy nie starajmy się grać z nastawieniem „jak się nie uda, zawsze mogę zamknąć”. Tego typu myślenie często powoduje większe problemy, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. I najważniejsze – pamiętajcie, że bukmacher też chce zarobić i minimalizować straty. Nie każda jego propozycja musi być dla nas korzystna! 

Zamykanie kuponu u bukmachera – jaka strategia najlepsza?

Istnieją dwa typy graczy: jedni starają się po prostu w każdym kuponie być na plusie, natomiast innym chodzi o to, by wierzyć w swoje analizy do samego końca. Na pewno każda z tych strategii ma zarówno wady, jak i zalety. Tylko od was zależy, na którą się zdecydujecie i dlaczego. 

Tak brzmi betclic kod promocyjny!
Tak brzmi betclic kod promocyjny!

Betclic cash out oferuje zarówno na tradycyjnej stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej, która jest dostępna na www.Betclic.pl. W chwili obecnej bukmacher Betclic aplikacja oferuje klientom program przeznaczony na systemy Android oraz iOS, czyli dwa najpopularniejsze w naszym kraju. 

Cash out mobilny niczym nie różni się od tego tradycyjnego. Nie ma znaczenia, w jaki sposób zagraliśmy kupon – bukmacher zawsze ma dla nas w danym przypadku taka samą ofertę.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button