STS aplikacja mobilna. Jak obstawiać mecze na telefonie? Sposób na iOS oraz Android!

Nieważne, czy ktoś posiada smartfona z systemem Android, czy iOS – aplikacja mobilna STS dostępna jest dla wszystkich typerów z nowoczesnymi urządzeniami przenośnymi. Poznajcie apkę do obstawiania na telefonie już teraz!

STS aplikacja mobilna. Jak obstawiać mecze na telefonie? Sposób na iOS oraz Android!
STS aplikacja mobilna. Jak obstawiać mecze na telefonie? Sposób na iOS oraz Android!

Obstawianie w STS na telefonie

Zakupy, przelewy za rachunki i wiele więcej załatwić można obecnie przez telefon i korzysta z tego prawie każdy z nas. Nic dziwnego, że aplikacje do obstawiania meczów są równie popularne w ostatnim czasie.

Najbardziej znany bukmacher w naszym kraju to STS. Aplikacja mobilna tej marki będzie bohaterką naszego wpisu i tym samym napiszemy wam, jak z niej korzystać, by nigdy więcej nie włączać komputera tylko dla bukmacherki.

obstawianie bez podatku w betfan
Betfan kod promocyjny na darmowy bonus 100 PLN bez ryzyka!

STS aplikacja mobilna to program, który za darmo pobrać można na dwa systemy – Android oraz iOS. Drugi z nich wymaga od gracza jedynie wejście do AppStore oraz kliknięcia jednego przycisku. Nieco gorzej jest z Androidem, ale i tutaj nikt nie powinien mieć większych problemów.

Bukmacher STS na telefon Android i iOS

Co oferuje nam program na smartfony z systemem Android i iOS? Przede wszystkim daje dostęp do wszystkich zakładów, jakie można znaleźć w pełnej wersji strony internetowej STS. Nie ma mowy o jakichkolwiek ograniczeniach mobilnych! Obstawianie piłki nożnej, tenisa, sportów wirtualnych, Betgames czy też e-sport, wszystko pod ręką w aplikacji mobilnej STS.

Druga ważna zaleta tej aplikacji to transmisje meczów za darmo. Każdy zarejestrowany użytkownik STS dostaje możliwość korzystania ze streamów bez jakichkolwiek opłat i tyczy się to wielu meczów, a nie jedynie tych z najsłabszych lig Europy czy świata.

STS mobilny to w końcu również bezproblemowe, szybkie metody płatności. Gracze mogą tutaj w kilka chwil dokonać wpłaty lub wypłaty pieniędzy i to w pełni bezpiecznie oraz legalnie.

Nie bez znaczenia dla graczy będą też na pewno specjalne bonusy. STS w wersji mobilnej organizuje bardzo dużo promocji – wiele z nich wyłącznie dla użytkowników programów na telefony!

sts na telefonie
Obstawianie meczów w sts na telefonie Android i IOS

Kod promocyjny – bonus bez wpłaty STS

UWAGA! Teraz do odebrania jest w STS specjalny bonus bez depozytu 29 PLN. Wystarczy na stronie legalnego bukmachera www.STS.pl wpisać kod promocyjny „BETONLINE„! Oferta jest ograniczona czasowo!

A to jeszcze nie wszystko, bo przy pierwszej wpłacie każdy nowo zarejestrowany może liczyć na kasę za depozyt do 1200 PLN ekstra!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button