Genesis KSW. Gala na gołe pięści w Polsce! Kto walczy i kiedy?

Gala na gołe pięści w Polsce? Tak, a to wszystko za sprawą jednego z współzałożycieli KSW! Sprawdźcie, kiedy odbędzie się Genesis oraz kto wystąpi w tej imprezie!

Genesis KSW. Gala na gołe pięści w Polsce! Kto walczy i kiedy?
Genesis KSW. Gala na gołe pięści w Polsce! Kto walczy i kiedy?

Gala Genesis – co to?

W portalach branżowych coraz częściej pojawiają się informacje dotyczące gali Genesis. Bardzo często pisze się o niej wraz z nazwą KSW, mimo że sama organizacja nie jest całkowicie związana z tą imprezą. Najważniejsze fakty są takie, że będzie to pierwsza oficjalna gala, w której zawodnicy będą bić się na gołe pięści. W pojedynkach bez zabezpieczeń sprawdzą się zarówno mężczyźni, jak i kobiety!

Genesis gala na gołe pięści prawdopodobnie przyciągnie przed ekrany komputerów i telewizorów wielu fanów sportów walki. Prawdopodobnie imprezę będzie też można obejrzeć na żywo na trybunach, jednak pula biletów jest mocno ograniczona i koronawirus w tej kwestii może jeszcze sporo namieszać.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Kto wystąpi na Genesis? Gwiazda wieczoru – Marcin Różalski

Nie ma co ukrywać, że Genesis to dość kontrowersyjny projekt. A skoro tak, nie mogło wśród jego zwolenników, a jednocześnie uczestników, zabraknąć Marcina „Różala” Różalskiego. Były mistrz KSW został pierwszym zawodnikiem wpisanym do karty walk, a chwilę później dowiedzieliśmy się, że będzie on walczył z legendą UFC i dawnym zdobywcą pasa tej organizacji, Joshem Barnettem.

Podczas imprezy Genesis KSW 23.10.2020 zobaczymy sześć pojedynków. Co ciekawe, aż pięć z nich było niewiadomą aż na dwa tygodnie przed rozpoczęciem gali.

Wiadomo, że podczas październikowego eventu zobaczymy kickboksera Michała „Matriksa” Królika, który powalczy z Bartoszem Batrą. Fight card zawiera też walkę Aleksandra Rola – Monika Porażyńska.

Gala Genesis w systemie PPV. Jak obejrzeć walki na gołe pięści online?

Podobnie jak wszystkie gale KSW, również Genesis będzie można obejrzeć jedynie w systemie PPV. Oznacza to, że nie zdecydowano się na pokazanie Genesis za darmo – ani w Polsacie, ani w żadnym innym polskojęzycznym kanale.

Zła wiadomość jest taka, że dostęp do gali nie należy do najtańszych. Biorąc pod uwagę, że mówimy o zupełnie nowym pomyśle, niemiłym zaskoczeniem jest to, że Genesis cena PPV to aż 40 złotych. To więcej o 11 złotych w porównaniu z dwiema galami KSW, które odbyły się w wakacje 2020 i dokładnie tyle samo, co KSW 55!

Oczywiście, na pewno znajdą się portale, które oferować będą stream Genesis KSW. Korzystanie z nich nie jest dobrym pomysłem – potrafi wpędzić nas w kłopoty, a zazwyczaj materiał wideo jest często przerywany i nie należy do tych o szczególnie wysokiej jakości.

Przypominamy, że to niejedyny dość kontrowersyjny event, jaki jest zaplanowany na końcówkę roku. W listopadzie odbędzie się Punchdown 3, a w niej wystąpi, między innymi, Daniel Magical.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button