Aż 50.000 PLN można zgarnąć w STS. Wystarczy obstawiać mecze LM i LE!

Nagroda w wysokości 50.000 PLN robi wrażenie, a właśnie tyle można zdobyć łącznie w najnowszej ofercie specjalnej przygotowanej przez STS. Co trzeba zrobić? Wystarczy, przede wszystkim, obstawiać mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy!

Aż 50.000 PLN można zgarnąć w STS. Wystarczy obstawiać mecze LM i LE!
Aż 50.000 PLN można zgarnąć w STS. Wystarczy obstawiać mecze LM i LE!

Kto wygra najważniejsze europejskie rozgrywki? Typy na Ligę Mistrzów są teraz wszędzie!

Trzeba przyznać, że chociaż wkrótce wraca Ekstraklasa, na pierwszym planie cały czas widzimy typy bukmacherskie na Ligę Mistrzów. Nic dziwnego, gdyż właśnie w Champions League, wyjątkowo w sierpniu, czekają nas decydujące rozstrzygnięcia. Kto sięgnie po puchar, kto przegra w finale, a kto nawet do niego nie dotrze? Niewiadomych jest całkiem sporo, a to spora szansa dla zaprawionych typerów!

Na stronie www.STS.pl można znaleźć bardzo wiele zakładów na zbliżające się spotkania Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Wystarczy zagrać przynajmniej jeden kupon za minimum 15 PLN, by stanąć przed szansą zdobycia części z puli wynoszącej aż 50.000 PLN! Jak to działa w praktyce?

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Krokiem pierwszym jest zapisanie się do promocji, co robi się na stronie www.STS.pl, wchodząc w odpowiednią zakładkę. Po zalogowaniu na konto gracz klika przycisk „Weź udział” i od tej pory jego aktywność jest rejestrowana w ofercie specjalnej.

STS ma do podziału 50.000 PLN. Każdy dostaje równą część!

Nie ma znaczenia, kto na co obstawiał oraz ile przy tym wydał – każdy uczestnik promocji otrzymuje równą część puli wynoszącej 50.000 PLN. Jest jednak jedno „ale”: można do promocji zgłosić wiele kuponów, a nawet pięć jest zaliczanych do oferty. Najbardziej wymagający mogą zatem zwiększyć swoje szanse oraz łączne wygrane.

Promocja obowiązuje do dnia 23 sierpnia. Trzeba pamiętać, że liczą się w niej tylko zakłady na mecze fazy pucharowej Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy, a nie spotkania eliminacyjne, które w tym tygodniu też są zaplanowane.

Jakie warunki musi spełnić kupon, by dawał nam szansę na część z pili 50.000? Oto one:

  • stawka co najmniej 15 PLN
  • tylko kupony SOLO
  • zakład na dokładny wynik meczu
  • typy na Ligę Mistrzów oraz Ligę Europy (bez eliminacji)
  • aktywność zarejestrowana po zapisaniu się do promocji
  • zakłady ze strony www.STS.pl lub aplikacji mobilnej

STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu na start!

Przy zakładaniu konta można wykorzystać w STS kod promocyjny, który brzmi „BETONLINE„. Dzięki niemu otrzymujemy na start 29 PLN jako bonus bez depozytu, a dodatkowo stajemy się klientami największego legalnego bukmachera w kraju.

Gdzie wpisuje się wspomniane hasło promocyjne? Zobaczcie już teraz:

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Pakiet startowy to nie tylko premia bez wpłaty, ale także bonus 100% do 1200 PLN ekstra na start i dodatkowe 20 PLN do wykorzystania w STS Betgames, czyli legalnych kartach online na prawdziwe pieniądze (poker, bakarat i inne).


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button