Obstawianie skoków z nagrodami w Fortunie!

Gracze bukmachera Fortuna mają niepowtarzalną okazję, by obstawiać skoki i jednocześnie mieć szansę na wygranie nagród takich jak bilety na PŚ w Zakopanem 2019!

Obstawianie skoków z nagrodami w Fortunie!
Obstawianie skoków z nagrodami w Fortunie!

Konkurs typerski z nagrodami

Promocja dostępna jest dla wszystkich osób, które posiadają konto w Fortunie. Jeżeli nie jesteś graczem tego bukmachera, możesz dokonać rejestracji w każdej wolnej chwili, a wszystko poprzez wypełnienie formularza online. 

Konkurs bukmacherski Fortuny pozwala na zdobycie jednej z trzydziestu nagród przygotowanych przez organizatora. Premia zależy od miejsca zajętego przez uczestnika:

  • miejsce 1 – podwójne zaproszenie na Konkurs w ramach Pucharu Świata w Zakopanem.
  • miejsca od 2 do 10 – karty do Media Markt o wartości 500 PLN
  • miejsca od 11 do 15 – bonus 300 PLN na obstawianie
  • miejsca od 16 do 20 – bonus 250 PLN na obstawianie
  • miejsca od 21 do 30 – bonus 200 PLN na obstawianie

Punkty do promocyjnej tabeli zdobywa się poprzez granie kuponów na Turniej Czterech Skoczni 2018/19. W ofercie bierze się pod uwagę jedynie zakłady zagrane za minimum 10 PLN brutto, których ogólny kurs nie wyniesie mniej niż 1.60. 

Wygraj bilety na Puchar Świata Zakopane 2019!

Każdy z uczestników może zgarnąć tylko jedną nagrodę. Do konkursu kwalifikują się zarówno kupony pojedyncze, jak i AKO, czyli zawierające więcej niż jeden typ. 

Nagrody w postaci zaproszenia na konkurs PŚ w Zakopanem nie można wymienić na ekwiwalent pieniężny. Gracz o zwycięstwie zostanie powiadomiony drogą telefoniczną bądź e-mailową. 


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button