Polecanie bukmachera. Czy to się opłaca?

Interesujesz się zakładami bukmacherskimi i chciałbyś co nieco dorobić do swojej standardowej wypłaty? Sprawdź, czy opłaca się polecanie usług bukmachera. Już za jedno skuteczne polecenie można otrzymać kasę!

Polecanie bukmachera. Czy to się opłaca?
Polecanie bukmachera. Czy to się opłaca?

Programy partnerskie w Zakładach Bukmacherskich

Nasz wstęp mógł zabrzmieć trochę jak chwytliwe hasło z folderu programu partnerskiego, ale wcale nie w tym rzecz. Wiemy, że sporo osób szuka informacji na temat zarabiania przez internet, a programy partnerskie bukmachera są jednym z nich.

Dzisiaj zajmiemy się jednak nie czymś, co wymaga od nas dużych nakładów sił, ale prostym polecaniem bez konieczności wysyłania SPAMU do połowy internetu.

fortuna bonus za darmo
fortuna bonus za darmo

Polecanie bukmachera – ile można zarobić?

Jeżeli obstawiasz mecze przez internet, jednak niekoniecznie widzi ci się wydawanie pieniędzy zarobionych w normalnej pracy, polecanie bukmachera może być czymś, co przypadnie ci do gustu.

Już teraz chcemy powiedzieć coś bardzo istotnego. W tym przypadku nie możecie spodziewać się jakiś ponadprzeciętnych zarobków. Ot, jest to bardziej sposób na zdobycie dodatkowej kasy bez większego wysiłku. Nie mówimy tutaj jednak o tysiącach złotych!

Oczywiście, w internecie na pewno znajdziecie strony, które będą wyśmiewać metody takie, jak ta. Pamiętajcie jednak, że w sieci można napisać dosłownie wszystko, a jakoś nie wydaje nam się, by obecnie można było znaleźć w naszym kraju wielu milionerów zarabiających przed ekranem komputera, mimo że „złotych środków” jest teoretycznie tak wiele.

Etoto zaproś przyjaciela
Etoto zaproś przyjaciela

Zarabianie na bukmacherce

Jeżeli masz konto u bukmachera, prawdopodobnie masz także możliwość polecenia danej strony znajomemu. Przykładem może być usługa „Zaproś Przyjaciela” w Etoto, gdzie za jedną rejestrację z twojego zaproszenia otrzymujesz 50 PLN na grę.

W Etoto w ten sposób możesz zgarnąć nawet 500 PLN. Co bardzo ważne, ty nie musisz obracać żadnych środków, by zdobyć pieniądze. Innymi słowy, twój znajomy gra, a ty na tym zyskujesz. Maksymalnie jest to właśnie wspomniane przez nas 500 PLN.

Tak naprawdę każdy duży bukmacher (chociaż to też wcale nie jest reguła) posiada programy polecające. W STS można otrzymać 50 PLN, które otrzymuje zarówno nowy gracz, jak i ten, który go przyprowadził. Podobnie jest na stronie Fortuna.

STS Zaproś Kumpla
STS Zaproś Kumpla

Jak zdobyć kasę na obstawianie meczów online?

Czy tego typu działania się opłacają? Na pewno mają swoje wady i zalety. Co do tych drugich, raczej wszyscy wiecie, o co chodzi. Dodatkowe pieniądze zawsze lepiej mieć, niż na odwrót i to raczej nie ulega wątpliwości. W dzisiejszym świecie nie ma jednak nic za darmo i warto mieć to na uwadze.

Polecanie bukmachera daje możliwość zarobienia pieniędzy, ale na każdej stronie są nieco inne warunki stawiane graczom. U niektórych otrzymane środki trzeba obracać, a na jeszcze innej polecany gracz musi grać przez konkretny czas, by należały nam się pieniądze.

Niestety, w zasadzie standardem jest to, że osoba z polecenia musi dokonać wpłaty na konto. Na nic więc kombinacje polegające na zakładaniu profili na członków rodziny. Jeżeli chcecie „bawić się” w ten sposób, lepiej sobie darować już teraz!

Polecanie bukmacherów. Jak to wygląda w praktyce?
Polecanie bukmacherów. Jak to wygląda w praktyce?

Dodatkowy dochód przez internet

Jeżeli chcesz zarabiać dużą kasę, to zdecydowanie nie tędy droga. Polecanie firm bukmacherskich to raczej dodatkowe zajęcie i sposób na kilka dodatkowych stów miesięcznie albo co kwartał.

Nie jest to też jakieś wyjątkowo trudne zajęcie, bo nie chodzi tutaj o to, by na każdym kroku i wszędzie polecać produkt danej firmy. Po prostu zapraszamy znajomego, wpisując jego adres e-mail, a reszta dzieje się już sama.

Masz wielu kumpli, którzy lubią sport i interesują się obstawianiem? Jeżeli tak, może być to dla ciebie dość opłacalne zajęcie. Pamiętaj jednak, iż najpierw ty sam musisz mieć konto u danego bukmachera!

sts bonus bez wpłaty
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

Podobne artykuły

Back to top button