Fortuna bonus na eliminacje Euro 2020. 10 PLN dla graczy!

Bukmacher Fortuna w ramach promocji Bonusowy Pressing przygotował dla swoich graczy 10 PLN bonusu. Już teraz możesz sprawdzić, co należy zrobić, by zgarnąć tę premię!

Fortuna bonus na eliminacje Euro 2020. 10 PLN dla graczy!
Fortuna bonus na eliminacje Euro 2020. 10 PLN dla graczy!

Bonus bukmacherski Fortuna

Promocja dostępna jest tylko dla osób, które posiadają konto na stronie legalnego bukmachera Fortuna. Nie musisz się do niej zapisywać, tak samo jak nie jest wymagany żaden Fortuna kod promocyjny.

Dodatkowe środki przyznane zostaną w formie punktów lojalnościowych. Każdy uczestnik spełniający podane niżej warunki otrzyma ich dokładnie 1400, co odpowiada kwocie 10 PLN.

zakłady na eliminacje euro 2020
zakłady na eliminacje euro 2020

Premię otrzymuje się za postawienie co najmniej trzech kuponów z typem bądź typami na mecze eliminacji Euro 2020. Każdy zakład musi być zagrany za 10 PLN lub więcej.

Promocja Bonusowy Pressing. 10 PLN na obstawianie!

Bonus przelany zostanie na odpowiednie konta w dniu 10 czerwca. Będzie można go wykorzystać na obstawianie meczów na stronie Fortuny bądź w aplikacji mobilnej bukmachera.

Nieważne, czy twoje kupony kwalifikacyjne będą wygrane. Premia należy się zarówno tym, którzy dobrze, jak i źle wytypowali swoje mecze.

Masz już swoje typy dnia na najbliższy weekend? Od piątku do niedzieli będzie się naprawdę dużo działu, a właśnie w dniach 7-9 czerwca obowiązuje opisywana tutaj promocja.

Jeżeli nie masz jeszcze konta w Fortunie, możesz dokonać rejestracji nawet i teraz. Przy zakładaniu profilu nie jest wymagana natychmiastowa weryfikacja, a za pierwszy depozyt można otrzymać premię w wysokości nawet 1000 PLN!

fortuna bonus za darmo
fortuna bonus za darmo

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button