Fortuna Mikołajki 2019. Happy Hours oraz Pewniak z bonusem 10 PLN!

Oferta specjalna bukmachera Fortuna na Mikołajki 2019 to pewniak z bonusem 10 PLN oraz happy hours trwające niemal przez cały dzień!

Fortuna Mikołajki 2019. Happy Hours oraz Pewniak z bonusem 10 PLN!
Fortuna Mikołajki 2019. Happy Hours oraz Pewniak z bonusem 10 PLN!

Mikołajkowe Happy Hours w Fortunie!

Promocja Happy Hours to wydarzenie, podczas którego można obstawiać mecze online bez podatku. Zazwyczaj trwa tylko 60 minut, ale w dniu 6 grudnia akcja zostaje wydłużona na niemal cała dobę!

Każdy, kto chce skorzystać z Happy Hours, musi dodać promocyjne zdarzenie o kursie 1.14 do kuponu. Oferta obowiązuje w godzinach od 9.00 do 19.00. Nie można jej łączyć z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym.

Betclic polska cashback bonus za darmo
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus cashback

Aby kupon został zakwalifikowany do oferty, musi zawierać co najmniej trzy zdarzenia o kursie 1.30 lub wyższym. Aplikacja mobilna, a może strona www? W tym przypadku platforma typerska nie ma najmniejszego znaczenia!

Piłkarski Pewniak, czyli 10 PLN stałego bonusu!

Bonus, który otrzymać można bez względu na wyniki w kuponach? Jak najbardziej! Oto Piłkarski Pewniak, czyli zakład od bukmachera Fortuna, który daje 10 PLN stałej premii na obstawianie meczów online.

W ramach promocji liczą się wszystkie SOLO, AKO, MAXIKOMBI, w których znajdą się przedmeczowe zakłady na piłkę nożną. Stawka każdego kuponu musi wynosić co najmniej 10 PLN, by bonus został przyznany.

Fortuna przekazuje 10 PLN na konta tych osób, które 6 grudnia postawią co najmniej trzy Piłkarskie Pewniaki. Kwota bonusu jest stała!

Brak konta w Fortunie? Oto aktualny kod promocyjny!

Fortuna kod promocyjny brzmi „BETONLINE„. Każdy nowy gracz na start otrzymuje u tego bukmachera nawet 1000 PLN przy pierwszej wpłacie oraz do 100 PLN jako zakład bez ryzyka!

Jeżeli chcemy założyć konto w Fortunie, wystarczy, iż odwiedzimy stronę www.eFortuna.pl i wypełnimy tamtejszy formularz online. Bukmacher oferuje granie bez weryfikacji, co znacznie przyspiesza proces rejestracji profilu!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button