Polecane promocje bukmacherskie 2021 – które bonusy od bukmacherów wybrać?

Nowy rok już dawno za nami, ale z drugiej strony bonusy bukmacherskie co rusz się zmieniają -więc czasami musisz zaktualizować sobie ofertę bukmachera, który oferuje najlepsze promocje na interesujące cię wydarzenie. Kto więc oferuje najlepsze promocje na rok 2021? O tym dowiesz się już za chwilę!

Polecane promocje bukmacherskie 2021 – które bonusy od bukmacherów wybrać?

Bonusy na start od Etoto

Choć Etoto działa na naszym rynku od wielu lat, to trzeba przyznać, że do końca 2017 roku jego oferta była mało znacząca. Oprócz gruntownej przebudowy swojej strony, Etoto wprowadziło również ciekawe nagrody powitalne. Przy pierwszej wpłacie otrzymasz 200% bonusu, maksymalnie do 200 złotych. Pieniądze są całkiem niezłe, ale niestety musisz obrócić całą kwotą cztery razy, o minimalnym łącznym kursie 2,20, aby je wypłacić na swoje konto główne. Jeśli jednak skorzystasz z oferty ,,Etotomania” możesz otrzymać dodatkowe 500 zł w postaci darmowego zakładu u tego legalnego bukmachera, więc nic dziwnego, że coraz więcej osób zaczyna obstawiać u Etoto!

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Legalny bukmacher LV Bet i jego bonusy!

LVBET działa na rynku gier losowych dopiero od kilku lat, ale i tak większość graczy nazywa jego ofertę startową jako jedną z najlepszych. Różnica między jego ofertą a innymi bukmacherami polega na tym, że oferuje bonus powitalny w wysokości 3000 zł i bardzo korzystne warunki obrotu samym bonusem – bonus za pierwszy depozyt wynosi maksymalnie 2 000 zł. Przy drugim możesz otrzymać dodatkowo 1000zł, a gdyby jeszcze tego było mało, możesz również otrzymać 333 zł zakładu cash back, co naprawdę jest świetną ofertą. Mało który bukmacher dorównuje ofercie LV Bet.

Bonusy na start od Ewinner

Mimo iż jest to jeden z najmłodszych bukmacherów w Polsce, to Ewinner oferuje bardzo ciekawe promocje bukmacherskie na start. Jego bonus powitalny obejmuje łącznie dwie promocje, w tym zakład bez ryzyka z pierwszym depozytem do 150 zł i bonus 50% z drugim depozytem do 500 zł. Bonusy depozytowe i kupony należy obrócić 6 razy, po minimalnym kursie 2.50. Oferta wydaje się dość trudna do obrócenia, ale z drugiej strony jak na nowego bukmachera, to nie jest najgorszy wynik.

Promocje od Noblebet

Ten bukmacher przywiązuje również dużą wagę do bonusów powitalnych. Bukmacher oferuje również dwa bonusy od depozytu: pierwszy 100% to do 1200 zł, a kolejne 50% do 600 zł. Dodatkowo możesz otrzymać również trzeci mniejszy bonus – przy kolejnej wpłacie możesz otrzymać 100% maksymalnego bonusu 200 zł. Kupony promocyjne powinny zawierać co najmniej dwa wydarzenia o łącznym kursie 3,0, ale promocja zacznie się wliczać dopiero przy minimalnym kursie wynoszącym 1,30.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bukmacher SuperBet i jego promocje

Co prawda bonus nie jest najwyższy, bo jego łączna wartość to 585 zł, ale warunki obrotu są bardzo ciekawe. Oferta powitalna Superbet obejmuje 100% bonus za pierwszy depozyt o wartości 50 zł i zwrot gotówki do 500 zł. Aby wypłacić super bonus, musisz postawić 2 przedmioty po niskim kursie wymiany 1,80. Zakłady bez ryzyka należy stawiać czterokrotnie na dwóch kuponach o najniższej łącznej cenie. 1.80. Zamiast tego darmowe zakłady należy stawiać na kupony SOLO lub AKO po najniższym kursie 1,60. Dla początkujących graczy jest to na pewno bomba!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button