STS ma bonus bez depozytu na KSW 50!

Bukmacher STS przygotował bonus dla nowych graczy. Kto nie ma konta internetowego w tym miejscu, może założyć je na KSW 50 i zyskać kasę bez depozytu i nie tylko!

STS ma bonus bez depozytu na KSW 50!
STS ma bonus bez depozytu na KSW 50!

KSW 50 i bonus od STS

Im bliżej gali, tym więcej mówi się na temat przewidywanych wyników. Na wielu forach dostępne są już KSW 50 typy, a jesteśmy przekonani, że to jeszcze nie koniec.

Bukmacher STS jest oficjalnym bukiem całej imprezy. Znaleźć można u niego bonus bez depozytu, czyli taki, który odbiera się bez względu na to czy dokona się jakiejkolwiek wpłaty na konto typerskie.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Aby otrzymać bonus powitalny STS, gracz musi dokonać rejestracji na stronie STS.pl. Aktywny kod promocyjny brzmi „BETONLINE” i tylko on daje 29 PLN bez depozytu jako freebet, czyli zakład za darmo.

Kod promocyjny STS na KSW 50

To jeszcze nie wszystko! Bonus od STS to także doładowanie pierwszego depozytu. Gracz, który wpłaci na konto jakiekolwiek pieniądze, może liczyć na ekstra premię 100% i to aż do 1200 złotych!

Czy obstawianie walk KSW 50 jest legalne w STS? Oczywiście, że tak, ponieważ mowa tutaj o firmie bukmacherskiej, która posiada licencję Ministerstwa Finansów! Warto odnotować, iż galę można stawiać również w punktach naziemnych usytuowanych na terenie całego kraju.

Uwaga! Gala KSW 50 startuje o godzinie 19 czasu polskiego w dniu 14 września. Niektóre promocje bukmacherskie STS mogą być dostępne tylko do tego czasu! W przypadku premii tego rodzaju nigdy nie warto zwlekać zbyt długo!

29 PLN bez depozytu wykorzystuje się jako darmowy zakład. Można dzięki niemu postawić na własnych faworytów KSW 50 albo zdecydować się na zagranie na zupełnie inne wydarzenie sportowe.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button