Fortuna daje 20 PLN na obstawianie na żywo!

Legalny bukmacher Fortuna Online przygotował dla swoich graczy bonus 20 PLN na obstawianie na żywo! Poznaj szczegóły na ten temat już teraz!

Fortuna daje 20 PLN na obstawianie na żywo!
Fortuna daje 20 PLN na obstawianie na żywo!

Fortuna bonus na żywo

W sobotę czeka nas multiliga w Ekstraklasie, a to jeszcze nie wszystko, bowiem również w innych rozgrywkach odbędzie się mnóstwo interesujących meczów.

Aby skorzystać z premii bukmachera Fortuna, musisz postawić co najmniej dwa kupony LIVE ze stawką 20 PLN brutto lub wyższą. Wszystkie zakłady muszą być zawarte w godzinach 16.00-23.59.

fortuna bonus za darmo
fortuna bonus za darmo

Mecze live. Obstawianie z premią

Bukmacher Fortuna przygotował dla graczy specjalne premie w wysokości 2800 punktów Fortuna Klub Plus, co odpowiada kwocie 20 PLN!

Dodatkowe środki mogą być wykorzystane nie tylko na obstawianie na żywo, jednak trzeba pamiętać o tym, iż w tej promocji zakłady pre-match nie są brane pod uwagę.

Nie masz jeszcze konta w Fortunie? Aby korzystać z podobnych promocji, musisz być zarejestrowany u tego buka! Aby to zrobić, wystarczy wypełnienie krótkiego formularza online.

Uwaga! Kod bonusowy Fortuna przy rejestracji to „BETONLINE„. Można podać go jedynie przy zapisywaniu się do obstawiania online. W późniejszym czasie ta opcja nie jest już aktywna!

Szukasz innych ofert u bukmacherów? Zerknij na kody promocyjne 2019, w którym znajdziesz wszystkie istotne promocje, jakie obowiązują obecnie u legalnych buków!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button