Chciałbyś dowiedzieć się, w jaki sposób można deponować pieniądze na konto bukmacherskie w Etoto? A może interesuje cię wypłata wygranych? W tym wpisie poznasz odpowiedzi na interesujące cię kwestie!

Etoto płatności. Jak wpłacać i wypłacać?
Etoto płatności. Jak wpłacać i wypłacać?

Metody płatności do bukmachera Etoto

Metody płatności poznajemy niemal od razu po zarejestrowaniu się u bukmachera. Żeby obstawiać mecze potrzebujemy przecież pieniędzy, a te muszą jakąś drogą wpłynąć do Etoto czy innego legalnego bukmachera w Polsce.

Nie można otrzymać pieniędzy na konto Etoto od znajomego, ale można za to wykorzystać bonus powitalny bez depozytu, który da się zgarnąć u tego bukmachera od razu przy zakładaniu konta!

sts bonus bez wpłaty
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Etoto bonus bez depozytu. Jaki kod promocyjny?

Warunek zgarnięcia dodatkowej premii jest tylko jeden – należy przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego wpisać kod promocyjny „BETONLINE„!

A kiedy kto już postanowi dokonać wpłaty na konto bukmachera Etoto, nie powinien narzekać na brak możliwości. Co bardzo ważne, transferu można dokonywać także za pośrednictwem witryny mobilnej czy aplikacji na smartfony.

W przypadku zakładów bukmacherskich Etoto mamy do dyspozycji przede wszystkim sprawdzone opcje takie jak Blik, Przelewy24 czy karty płatnicze. Opisywana marka zdecydowała się też na udostępnienie wśród metod portfela elektronicznego Skrill oraz Neteller.

Wpłaty do bukmachera Etoto
⬇️⬇️⬇️

  • Przelewy ekspresowe za pośrednictwem portalu Przelewy24
  • BLIK
  • Karty płatnicze Visa
  • Karty płatnicze MasterCard

Wypłaty wygranych z bukmachera Etoto
⬇️⬇️⬇️

  • Konto bankowe w polskiej instytucji finansowej

Warto zapoznać się z każdą z oferowanych metod i wybrać taką, która najbardziej nam odpowiada. Osoby preferujące płatności mobilne wybiorą prawdopodobnie BLIK, natomiast ci, którzy wolą bardziej tradycyjne sposoby, zdecydują się na ekspresowy przelew.

Wygrane z Etoto docierają na konto bukmacherskie w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu złożenia zlecenia. To całkiem niezły wynik, chociaż na pewno przydałaby się w tym serwisie opcja szybkich wypłat!

Etoto metody płatności
Etoto metody płatności

Nie wszystko zależy od samego bukmachera. Etoto na pewno chętnie wypłacałoby wygrane na wiele sposobów, ale na ten moment zabrania tego prawo. Na ten moment tylko wypłata na konto bankowe wchodzi w grę i raczej trudno spodziewać się legislacyjnych zmian w tej sprawie.

Jak widać, metody płatności Etoto to wcale nie tak zawiły temat, jak niektórym mogłoby się to wydawać. O wszelkich nowościach na pewno będziemy was informować, ale na ten moment nic o takowych nam nie wiadomo!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.