Chciałbyś dowiedzieć się, w jaki sposób można deponować pieniądze na konto bukmacherskie w Etoto? A może interesuje cię wypłata wygranych? W tym wpisie poznasz odpowiedzi na interesujące cię kwestie!

Etoto płatności. Jak wpłacać i wypłacać?
Etoto płatności. Jak wpłacać i wypłacać?

Metody płatności do bukmachera Etoto

Metody płatności poznajemy niemal od razu po zarejestrowaniu się u bukmachera. Żeby obstawiać mecze potrzebujemy przecież pieniędzy, a te muszą jakąś drogą wpłynąć do Etoto czy innego legalnego bukmachera w Polsce.

W przypadku zakładów bukmacherskich Etoto mamy do dyspozycji przede wszystkim sprawdzone opcje takie jak Blik, Przelewy24 czy karty płatnicze. Opisywana marka nie zdecydowała się na udostępnienie wśród metod portfela elektronicznego Skrill czy Neteller. Szkoda bo to również szybkie i bezpieczne metody wpłat do bukmacherów online.

sts bonus bez wpłaty
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Wpłaty do bukmachera Etoto:

  • Przelewy ekspresowe za pośrednictwem portalu Przelewy24
  • BLIK
  • Karty płatnicze Visa
  • Karty płatnicze MasterCard

Wypłaty wygranych z bukmachera Etoto:

  • Konto bankowe w polskiej instytucji finansowej

Warto zapoznać się z każdą z oferowanych metod i wybrać taką, która najbardziej nam odpowiada. Osoby preferujące płatności mobilne wybiorą prawdopodobnie BLIK, natomiast ci, którzy wolą bardziej tradycyjne sposoby, zdecydują się na ekspresowy przelew.

Wygrane z Etoto docierają na konto bukmacherskie w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu złożenia zlecenia. To całkiem niezły wynik, chociaż na pewno przydałaby się w tym serwisie opcja szybkich wypłat!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5.0
03