BetFan opinie graczy. Legalny bukmacher 2019

Interesują cię opinie graczy o BetFan? Jesteś ciekawy, czy ten legalny bukmacher 2019 jest polecany przez typerów, czy wręcz przeciwnie?

polski bukmacher betfan opinie
Legalny bukmacher Betfan – Opinie, bonus freebet, kod promocyjny

Betfan zakłady bukmacherskie

BetFan jest firmą bukmacherską, która licencję na prowadzenie działalności uzyskała dopiero pod koniec roku 2018. Nie jest to marka związana z żadnym bukiem z zagranicy, co oznacza, że mowa tu o firmie ze 100% polskim kapitałem – kto lubi wspierać rodzime biznesy, na pewno zaliczy to na plus.

Gracze długo czekali na to, jak Betfan ogłosi swój bonus powitalny – obecnie wynosi on ponad 3000 złotych! To najwyższa tego rodzaju premia, jaka jest dostępna u legalnego bukmachera dostępnego w naszym kraju.

Jakby tego było mało, bukmacher Betfan pozwala przy rejestracji wykorzystać dostępny kod promocyjny. Jak dokładnie on brzmi, co takiego daje? Sprawa jest prosta: gracz wpisuje w odpowiedniej rubryce słowo „BETFAN„, a na dobry początek na jego koncie pojawia się Zakład Bez Ryzyka do 100 zł!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Polski bukmacher Betfan opinie, bonus, freebet, kod promocyjny

Zawsze zdanie graczy jest podzielone, dlatego też trudno w jednym czy dwóch zdaniach napisać, czy warto grać w BetFan. Raczej recenzje z takimi wnioskami są subiektywnymi opiniami autorów. Graczowi pozostaje sprawdzić na własnej skórze co ten bukmacher oferuje i czy aby na pewno nie jest dla niego dobrym rozwiązaniem.

„Betfan to całkiem niezły bukmacher. Przez wielu niedoceniany, chociaż można u niego grać bez podatku, a oferowane kursy są naprawdę dobre!”

„Bonus powitalny Betfan to ponad 3000 złotych. Tyle nie ma nigdzie indziej, a to dla mnie ogromna zaleta. Czy dalej jest tak samo dobrze? To już każdy musi sam we własnym zakresie znaleźć odpowiedź na to pytanie. Dla mnie jest 5/5!”

„Jak na całkiem nowego buka już ma sporo zwolenników. To pewnie jeszcze nie koniec – oby tylko oferta była ciągle tak samo dobra!”

Aby dokonać rejestracji na stronie bukmachera Betfan, wystarczy poświęcić na wypełnienie specjalnego formularza rejestracyjnego kilka wolnych chwil. To bardzo proste, a dodatkowo dzięki temu do zdobycia jest nawet 3100 PLN jako bonus powitalny + Zakład Bez Ryzyka ekstra!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button