Betclic kod promocyjny KOD550. Bonus na start to cashback 550 zł!

Bukmacher Betclic ma dla nowych graczy nawet 550 zł premii jako cashback. Co zrobić, by zgarnąć tę kasę? Wystarcza wpisanie kodu promocyjnego KOD550! Więcej szczegółów już teraz!

Betclic kod promocyjny KOD550. Bonus na start to cashback 550 zł!
Betclic kod promocyjny KOD550. Bonus na start to cashback 550 zł!

Betclic daje bonus na start 550 PLN!

Oferta specjalna dla nowych graczy to wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju bonus, który pozwala na zdobycie ekstra kasy na start. Tylko Betclic Polska pozwala na zdobycie nawet 550 złotych jako cashback.

Co zrobić, by odebrać najwyższy cashback bukmacherski w Polsce? Okazuje się, że niewiele, bo wszystko sprowadza się do wypełnienia formularza rejestracyjnego, czyli podania podstawowych danych na swój temat, a na koniec – kodu promocyjnego.

Przygotowany przez Betclic kod promocyjny 2020 może być podany tylko przy zakładaniu profilu. Jeżeli nie zrobimy tego od razu, później nie będziemy mieli takiej możliwości. A bonus 550 zł to pieniądze, jakie trudno znaleźć na ulicy!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Betclic kod bonusowy KOD550

Aktualny kod promocyjny w Betclic brzmi KOD550. Trzeba go wpisać w odpowiedniej rubryce, by został aktywowany. Dzięki niemu można dostać zwrot w razie przegranej w pierwszym kuponie zagranym na www.Betclic.pl.

Jak to wygląda w praktyce? Gracz zawiera pierwszy zakład, a w razie przegranej odbiera bonus 100% wartości stawki. Przykładowo: grając za 200 złotych można odebrać 200 zł premii, a grając za 550 – aż 550!

Dodatkowe środki bukmacherskie są przyznawane automatycznie. Gracz nie musi się nigdzie po nie zgłaszać – wszystko odbywa się bez udziału typerów. Ci ostatni muszą jedynie obstawiać!

Legalne obstawianie w Betclic Polska + kasa na start!

Oferta jest skierowana do początkujących typerów, dlatego też wpisanie kodu i korzystanie z niego dla nikogo nie powinno stanowić jakiegokolwiek problemu.

A jak zagrać swój pierwszy kupon bukmacherski? Można to sprawdzić w przygotowanym przez nas filmiku WIDEO. Do obejrzenia już teraz:


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button