Betclic ma 50 PLN dla fanów tenisa!

Aż 50 PLN można zarobić w najnowszej promocji przygotowanej przez Betclic dla fanów tenisa. Jak działa specjalna akcja przygotowana na US Open?

Betclic ma 50 PLN dla fanów tenisa!
Betclic ma 50 PLN dla fanów tenisa!

Betclic bonus na US Open

Przygotowany przez stronę Betclic bonus dostępny jest w przypadku osób, które zapiszą się do promocji. Aby to uczynić, należy wejść na oficjalną stronę akcji, a następnie kliknąć przycisk „Dołącz tutaj”.

Bonus 50 PLN przyznany zostanie osobom, które w okresie trwania promocji zagrają co najmniej 5 kuponów kwalifikacyjnych. Stawka to co najmniej 20 PLN, a kurs nie może być niższy niż 1.80.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Bukmacher legalny Betclic bierze pod uwagę tylko i wyłącznie kupony, w których zawarte zostaną zakłady tenisa o odpowiednich notowaniach.

Tylko kupony, które:

  • Stawka co najmniej 20 PLN
  • Kurs minimum 1.80
  • Tylko typy na tenis
  • Zagrane zostały w dniach 2-8 września

Bonusy bukmacherskie w Betclic Polska

Dla tych, co obstawiają mniej, przygotowano premię 25 PLN. Te pieniądze trafią do osób, które w okresie trwania promocji postawią 3 kupony kwalifikacyjne.

Brak konta w Betclic Polska? Żaden problem, bo obecnie zakładanie profilu to kwestia minuty. Bukmacher nie wymaga natychmiastowej weryfikacji, a przy rejestracji można wykorzystać kod promocyjny „KOD500” – na start do odebrania jest do 500 złotych jako cashback!

Promocja obowiązuje do dnia 8 września. Wszystkie dodatkowe środki przyznane zostaną do 24 godzin od tej daty, a więc każdy uprawniony gracz powinien dostać pieniądze na konto do 9 września.

W darmowej usłudze Betclic TV możliwe jest oglądanie meczów tenisowych bez jakichkolwiek opłat. Wszystko w stu procentach bezpiecznie i zgodnie z prawem!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button