STS Zakład Bez Ryzyka 200 PLN na finał Ligi Mistrzów!

Finał Ligi Mistrzów 2019 tuż, tuż! Bukmacher STS dla nowych graczy na tę okazję przygotował Zakład Bez Ryzyka w wysokości 200 PLN! Sprawdź, w jaki sposób możesz go odebrać!

STS Zakład Bez Ryzyka 200 PLN na finał Ligi Mistrzów!
STS Zakład Bez Ryzyka 200 PLN na finał Ligi Mistrzów!

STS freebet dla nowych

Oferta specjalna przygotowana została dla nowych klientów bukmachera. Oznacza to, iż cashback STS może być przyznany tylko i wyłącznie tym osobom, które w okresie trwania promocji założyły konto.

Akcja trwa do dnia 1 czerwca włącznie. Jeżeli chcesz wziąć w niej udział, wystarczy, iż dokonasz rejestracji profilu gracza, a następnie zagrasz wymagany przez organizatora kupon.

etoto bonus za darmo
etoto bonus za darmo

Zakład Bez Ryzyka w STS

Twoje zadanie polega jedynie na zagraniu zakładu za własne pieniądze. W przypadku porażki, otrzymasz od STS pełny zwrot stawki aż do kwoty 200 PLN.

Zakład Bez Ryzyka musi być wykorzystany w pierwszym zagranym kuponie. Gracz nie decyduje o tym, jaki kupon będzie brany pod uwagę przez bukmachera.

Pamiętaj, że przy rejestracji konta możesz wykorzystać STS kod VIP dla nowych klientów. Tylko przy zapisywaniu się do bukmachera masz taką możliwość!

STS osobom, które odebrały Zakład Bez Ryzyka, nadal pozwala na zgarniecie do 1000 PLN przy pierwszej wpłacie. Oznacza to, iż standardowy bonus powitalny jest cały czas dostępny!

A ty masz już swoich faworytów na tegoroczny finał LM? Jakie są twoje typy bukmacherskie na to wyjątkowe wydarzenie? ;)

sts bonus bez wpłaty
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button