Betclic powiększa wygrane graczy na mecz Legia – Rangers!

Legalna firma bukmacherska Betclic powiększa wygrane graczy na mecz Legia – Rangers w Lidze Europy. Pierwsze spotkanie 22 sierpnia o godzinie 20!

Betclic powiększa wygrane graczy na mecz Legia - Rangers!
Betclic powiększa wygrane graczy na mecz Legia – Rangers!

Bonus w Betclic. Większe wygrane!

Każdy gracz w ramach tej promocji może otrzymać nawet 100 złotych więcej, niż normalnie. Bonus jest przyznawany jako doładowanie wygranych netto (wygrana – wniesiona stawka).

Tylko osoby zapisane do tej akcji promocyjnej mają prawo do otrzymania bonusu. Kwota premii zależy od tego, jaki kurs postawi gracz w swoim kuponie kwalifikacyjnym!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Co można wygrać i za co konkretnie? Poniżej znajduje się tabelka wyjaśniająca sposób liczenia bonusu. Im więcej do zdobycia, tym lepiej!

Wybrany kurs:Otrzymany BOOST:
Pomiędzy 2.00 a 2.50+ 25%
Pomiędzy 2.51 a 3.50+ 50%
Równy lub wyższy niż 3.51+ 100%

Betclic kod promocyjny

Osoby, które jeszcze nie mają konta u bukmachera, mogą założyć je w każdej wolnej chwili. Przypomnijmy, iż przygotowano na stronie Betclic kod promocyjnyKOD500” – na start jest do 500 złotych cashbacku dla nowych!

Opisywana oferta dotyczy tylko i wyłącznie pojedynczych zakładów na mecz Legia – Rangers. Gracz może postawić kupon przedmeczowy albo LIVE, wszystko zależy od obranej strategii!

Wszystkie dodatkowe pieniądze przyznane zostaną przez bukmachera w dniu 23 sierpnia, czyli dzień po zakończeniu okresu trwania promocji.

A ten, kto woli obstawianie rodzimej piłki nożnej, powinien zerknąć też na nasze zestawienie 3 najlepszych bukmacherów do obstawiania Ekstraklasy!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button