Milenium bonus na start. Jak odebrać ekstra 20 PLN?

Bukmacher Milenium na start daje graczom bonus ekstra, który można odebrać tylko z kodem promocyjnym. Jak dokładnie wygląda proces odbierania tego bonusu? Przekonaj się już teraz!

Milenium bonus na start. Jak odebrać ekstra 20 PLN?
Milenium bonus na start. Jak odebrać ekstra 20 PLN?

Kod na bonus w Milenium

Milenium bonus powitalny to prezent dla nowych graczy, który da się odebrać tylko, jeśli zarejestruje się konto u tego bukmachera. Ile dokładnie wynosi prezent na dzień dobry w obecnym czasie? Przekonaj się nawet i teraz!

Każda nowo zarejestrowana osoba odbiera w Milenium trzy bonusy, z czego te standardowe są dostępne dla każdego, natomiast ekstra premie można zyskać jedynie z kodem promocyjnym.

sts bonus bez wpłaty
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacher Milenium dla nowych graczy

Wystarczy, że przy rejestracji do Milenium wpiszesz kod promocyjnyBETONLINE„, a przy obrocie pierwszych wpłaconych 50 PLN dostaniesz ekstra 20 PLN na konto do obstawiania!

Obecnie za założenie konta w Milenium można zgarnąć:

  • 760 PLN jako bonus powitalny
  • 20 PLN jako premia ekstra
  • 10 PLN w formie Zakładu Bez Ryzyka

Każdy z graczy ma prawo każdą z premii odebrać tylko jeden raz. Pamiętaj, że jeśli nie wpiszesz kodu przy rejestracji, nie każdy prezent będzie dla ciebie dostępny!

Interesują cię inne, ciekawe promocje bukmacherskie? A może chciałbyś znaleźć takiego bukmachera, który pozwala na obstawianie bez dowodu? Na łamach naszego portalu na pewno znajdziesz dokładnie to, czego ci trzeba! :)

Odbieram bonus w Milenium – 760 PLN + 20 PLN ekstra z kodem „BETONLINE”!


Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button