Totalbet daje 100 PLN, jeśli przejdziesz od konkurencji!

Totalbet przygotował ciekawą promocję dla osób, które chcą przenieść do niego od innego bukmachera. Wysyłasz skan kuponu zagranego w innym miejscu i odbierasz 100 PLN!

Totalbet daje 100 PLN, jeśli przejdziesz od konkurencji!
Totalbet daje 100 PLN, jeśli przejdziesz od konkurencji!

Totalbet bonus na start

Jeżeli nie masz jeszcze konta w Totalbet, możesz do końca dnia 19 kwietnia założyć je za darmo, a jednocześnie otrzymać nawet 100 PLN. To spora różnica, gdyż na co dzień nowi gracze zgarniają 25 PLN bez depozytu!

Wolisz Totalbet bez depozytu? Żaden problem! Wystarczy, iż nie prześlesz bukmacherowi skanu przegranego kuponu u konkurencji, a nie weźmiesz udziału w opisywanej przez nas promocji.

fortuna bonus za darmo
fortuna bonus za darmo

Totalbet zwrot za kupon u konkurencji

W ramach oferty specjalnej każdy z nowych graczy może otrzymać maksymalnie jeden bonus. Środki przyznawane są w formie zwrotu w wysokości stawki postawionej u konkurencyjnego bukmachera. Pamiętaj, że twój przesłany kupon musi być przegrany!

Totalbet nie znalazł się na liście najgorszy polski bukmacher, a to oznacza, że warto sprawdzić, co dokładnie można u niego znaleźć. Każdego dnia możesz w kilka chwil zapoznać się z aktualną ofertą firmy i wybrać coś w sam raz dla siebie!

Uwaga! Opisywana promocja jest ważna tylko w dniu 19 kwietnia, ale niewykluczone, że wkrótce ponownie się pojawi. Już niejednokrotnie Totalbet przygotowywał podobne bonusy dla nowych graczy.

Oczywiście, jako nowo zarejestrowany typer masz prawo do otrzymania także do 500 PLN przy okazji pierwszego depozytu na konto bukmacherskie!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button