Legalny bukmacher MR BET

Legalny bukmacher MR BET to marka, która z pewnością jeszcze nie wszystkim coś mówi. Już teraz możecie dowiedzieć się czegoś więcej na jej temat!

Legalny bukmacher MR BET
Legalny bukmacher MR BET

Mr Bet legalny bukmacher w Polsce?

Legalni bukmacherzy w Polsce muszą posiadać specjalną licencję, dlatego nie jest bardzo trudno zapamiętać każdego z nich. MR BET to jednak marka, która dopiero wchodzi na nasz rynek… a nawet jeszcze nie weszła.

Zakłady bukmacherskie MR BET utworzono w 2018 roku. Na ten moment nie wiadomo, kiedy dokładnie ta firma postara się o koncesję Ministerstwa Finansów i czy będzie oferowała tylko obstawianie przez internet, czy może rozpocznie także działalność stacjonarną.

sts bonus bez wpłaty
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Sytuacja w przypadku opisywanego bukmachera wygląda niemal tak samo, jak z Ewinner. Można nawet powiedzieć, że jeszcze gorzej, ponieważ do tej pory nikt oficjalnie nie poinformował o powstaniu bukmachera MR BET. Tego typu informacje widoczne są jedynie w KRS oraz na znanych portalach branżowych.

Jeżeli tylko pojawi się więcej informacji na temat licencji MR BET oraz szczegółów jego planów na przyszłość, natychmiast damy wam znać. Póki co, radzimy cierpliwie czekać i zająć się grą u bukmachera, który już posiada licencję.

Chciałbyś otworzyć darmowe konto do obstawiania meczów? Wystarczy, że odwiedzisz portal www.Etoto.pl i wypełnisz krótki formularz rejestracyjny! :)


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button