Fortuna daje 20 PLN na skoki narciarskie!

Bukmacher Fortuna przygotował dla swoich klientów bonus w wysokości 20 PLN. Aby odebrać środki na obstawianie, wystarczy postawić w weekend dwa kupony!

Fortuna daje 20 PLN na skoki narciarskie!
Fortuna daje 20 PLN na skoki narciarskie!

Obstawianie skoków narciarskich

Okazji do gry w dniach 19-20 stycznia brakować nie powinno, a wszystko dlatego, że w sobotę i niedzielę czekają nas konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem.

Aby odebrać premię 20 PLN, gracz musi postawić 19 oraz 20 stycznia przynajmniej jeden kupon za minimum 20 PLN brutto. Zakład musi być związany tylko i wyłącznie z typami na skoki narciarskie w Zakopanem.

Fortuna pod uwagę bierze w promocji jedynie kupony zagrane w Zakładach Na Żywo. Nie można otrzymać ani mniejszego, ani większego bonusu niż 20 PLN.

Pieniądze premiowe przyznawane są w formie punktów FKP. Powinny pojawić się na odpowiednich kontach w dniu 21 stycznia, a więc w najbliższy poniedziałek po zakończeniu okresu objętego bonusem.

Fortuna konkursy 2019

Bukmacher Fortuna często organizuje promocje na skoki narciarskie. Ostatnio dostępny był u niego konkurs z nagrodami gdzie do zdobycia były bilety na zawody indywidualne Zakopane 2019.

Jeżeli chcesz brać udział w akcjach bukmachera, musisz posiadać u niego konto. Warto mieć na uwadze, że jedynie przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego można wykorzystać Fortuna kod bonusowy!

Hasło promocyjne można podać w odpowiedniej rubryce przy zakładaniu profilu gracza. Obecnie słowo aktywujące premię dodatkową to „BETONLINE”!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button