Etoto freebet 25 PLN. Jak obstawiać za darmo?

Bukmacher Etoto posiada regularną ofertę specjalną dla miłośników obstawiania na urządzeniach mobilnych. W ramach tej promocji można zdobyć ekstra freebet w wysokości 25 PLN!

Etoto freebet 25 PLN. Jak obstawiać za darmo?
Etoto freebet 25 PLN. Jak obstawiać za darmo?

Darmowy bonus w Etoto

Jak skorzystać z tej promocji? Przede wszystkim należy pamiętać, że jest ona dostępna tylko na stronie mobilnej bukmachera legalnego Etoto, tak więc nie można odebrać darmowego zakładu w wersji stacjonarnej!

Ogólne warunki oferty przedstawiają się w następujący sposób:

  • Tylko kupony SOLO zagrane na Live
  • Wkład własny co najmniej 50 PLN
  • Kurs co najmniej 1,95
  • Kupon rozliczony – bez względu na to czy jako wygrany, czy przegrany!
sts bonus bez wpłaty
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Po tym jak Etoto rozliczy twój kupon na ekranie twojego urządzenia pojawi się powiadomienie pop-up. Zadanie jest bardzo proste: należy nacisnąć przycisk „Zatwierdź”, a darmowy zakład 25 PLN zostanie automatycznie zaksięgowany w ciągu 20 minut na twoim koncie bukmacherskim!

Oferta jest dostępna regularnie i do odwołania. Każdy z graczy Etoto ma prawo do odebrania tylko jednego bonusu. Dodatkowe środki dodawane są do specjalnego salda promocyjnego, którego wartość trzeba przed wypłatą obrócić.

Freebet mobilny łączy się z ofertą na bonus powitalny. Każdy nowy gracz może więc nie tylko odebrać premię na start, ale także zgarnąć 25 PLN na obstawianie przez urządzenie mobilne!

Aktualną ofertę bukmachera Etoto znajdziecie na jego oficjalnej stronie internetowej – www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button