Jak zwiększyć swoje szanse na wygraną w obstawianiu zakładów bukmacherskich?

To oczywiste, że każdy chciałby wygrywać jak najczęściej, jednakże droga do zostanie profesjonalnym graczem zakładów bukmacherskich jest zwykle długa i kręta. Jak więc zwiększyć swoje szanse na to, aby wygrywać na zakładach z bukmacherem? O tym dowiesz się już za chwilę!

Jak zwiększyć swoje szanse na wygraną w obstawianiu zakładów bukmacherskich?

Postaraj się obstawiać jak najmniej dyscyplin sportowych!

Jeśli opierasz swoje zakłady na wiedzy oraz doświadczeniu, to wtedy masz największą szansę na wygraną – jeśli jednak nie masz pojęcia na temat dyscypliny, którą obstawiasz, to raczej nie licz na to, że uda ci się wygrać większość zakładów. Musisz zdać sobie sprawę, że wynik prawie każdego meczu zależy od szczegółów, których zwykły gracz zakładów po prostu nie zobaczy.

Jeśli postawisz tylko na jedną dyscyplinę, będziesz miał czas na dopracowanie swojej analizy, oraz znalezienie wszystkich informacji o danym spotkaniu, co niewątpliwie zwiększa twoje szanse na wygraną. Jeśli skierujesz swoją uwagę na wiele dyscyplin, to szanse na poprawny wybór konkretnego wydarzenia sportowego z pewnością spadną – a jeśli chcesz ograć bukmachera, to musisz liczyć się z tym, że każda, nawet potencjalnie najdrobniejsza informacja o spotkaniu może być dla ciebie przydatna.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Nie ulegaj emocjom podczas obstawiania

W zakładach sportowych stan twojego portfela zależy tylko od Twoich dobrych, bądź złych decyzji. Po pierwsze, nie warto grać za często. Czasami lepiej nie obstawiać, zamiast postawić zbyt szybko i stracić swoje pieniądze. Niestety, początkujący gracze często stają się zbyt pewni siebie po serii pierwszych zwycięstw, co często powoduje, że następne typy przegrywają.

Po serii zwycięstw stawianie zakładów masz mniejsze opory na to, aby obstawić, wtedy też zwykle mniej uwagi poświęcasz analizie sportowej, a więcej swojej intuicji. W ten sposób większość niedoświadczonych graczy traci swój depozyt.

Nie graj zakładów AKO!

Innym błędem, który zwykle popełniają początkujący gracze, jest tworzenie kuponów z dużą liczbą wydarzeń. Teoretycznie dzięki takiemu zagraniu możesz wygrać sporo za małą sumę, ale z drugiej strony z każdym następnym zakładem dodanym do kuponu, wzrasta szansa na przegraną. Gra kuponami AKO wymaga doświadczenia, intuicji i pewnej wiedzy.

Większość profesjonalnych graczy lubi grać tylko na singlach (jeśli nam nie wierzysz, sprawdź dowolne fora bukmacherskie, na pewno jest tam kilka tematów o tym, że najlepiej jest obstawiać ten rodzaj zakładów bukmacherskich), dlatego że jeśli obstawiają oni zakłady dwudrogowe, to istnieje spora szansa na to (aż 50%) że przy znalezieniu zakładu po odpowiedniej stawce, będą mogli oni nieźle zarobić.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Pamiętaj o statystykach

Powinieneś nie tylko sprawdzić stan swojego depozytu, ale także swoje zyski i ewentualne straty, które poniosłeś. Warto jest przede wszystkim prowadzić statystyki swoich kuponów (o ile oczywiście chcesz wygrywać na dłuższą metę) – dzięki temu będziemy wiedzieć, co sprawia, że będziesz mógł odpowiednio dostosować swoją strategię obstawiania.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button