Cashout u bukmachera Forbet

Każda osoba zarejestrowana w Forbet ma możliwość zamknięcia kuponu przed czasem, czyli skorzystania z tak zwanej opcji cashout. Dowiedz się już teraz, na czym dokładnie to polega!

Cashout u bukmachera Forbet
Cashout u bukmachera Forbet

Forbet zamykanie kuponów

Na pewno zdarzyło ci się kiedyś postawić kupon, który rozliczony został jako przegrany tylko przez jedno spotkanie. Dzięki cashout możesz uniknąć takiej sytuacji, gdyż pozwala ona na „zamykanie” zakładów przed ich zakończeniem.

Jak działa to w praktyce? Wystarczy przejść do zakładki z historią zagranych kuponów, a następnie sprawdzić te, które są jeszcze „w grze”. Ostatnim etapem jest naciśnięcie przycisku „Wypłać cashout”. W ten sposób akceptujemy kwotę, jaką proponuje nam bukmacher, a ta za chwilę pojawia się na naszym koncie głównym.

bonus bez depozytu w forbet
Darmowy bonus bez depozytu w Forbet. Kod: BETONLINE

Jak skorzystać z opcji cashout u bukmachera?

W momencie wprowadzenia opcji cashout można było skorzystać z niej tylko w wybranych dyscyplinach sportowych oraz jedynie na urządzeniach mobilnych. Nie jest wykluczone, że wkrótce się to zmieni na lepsze.

Jeżeli interesuje cię zamykanie kuponów przed czasem, możesz zarejestrować się u opisywanego bukmachera w każdej wolnej chwili. Warto przy tym pamiętać, iż można wykorzystać na starcie Forbet kod promocyjny!

Niektórzy rejestrują się w Forbet tylko ze względu na darmowe mecze online. Jeżeli interesują cię transmisje za darmo Forbet z całą pewnością nie przejdziesz obojętnie obok tego, co w tym momencie oferuje ten portal!

forbet cashout
forbet cashout

W ofercie legalnego bukmachera Forbet nie tylko znajdziecie zakłady na tradycyjne dyscypliny, ale również Wirtualne Sporty. Wszystko to da się obstawiać na stronie bądź w aplikacji mobilnej!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button