Co dostaje gracz za rejestrację w Milenium? Bonus na październik to ponad 1500 PLN!

Październik to okres, w którym bukmacher Milenium obchodzi swoje piętnastolecie. Już teraz można sprawdzić, co składa się na pakiet powitalny dla nowych graczy, gdzie do zgarnięcia jest ponad 1500 złotych!

Co dostaje gracz za rejestrację w Milenium? Bonus na październik to ponad 1500 PLN!
Co dostaje gracz za rejestrację w Milenium? Bonus na październik to ponad 1500 PLN!

Milenium bonus na start dla nowych

Milenium bonus powitalny pozwala na zdobycie dodatkowej kasy już po dokonaniu rejestracji konta. Promocja ta dostępna jest jedynie dla tych graczy, którzy jeszcze nie zapisywali się do buka, a tym samym nie zgarniali u niego żadnych premii.

Z okazji piętnastolecia działalności bukmacher przygotował ofertę, jakiej jeszcze u niego nie było. Wszyscy nowi klienci mogą liczyć na podwyższenie nie tylko tradycyjnego bonusu na start, ale także innych upominków powitalnych!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Kasa za rejestrację. Co można dostać na Milenium.pl?

Bonus powitalny Milenium to do 1500 złotych dla nowych graczy po dokonaniu pierwszej wpłaty. Wszyscy nowi klienci otrzymują w formie prezentu równowartość swojego depozytu. Szczegóły na ten temat dostępne są na Milenium.pl.

Oczywiście, że to jeszcze nie wszystko! Po dokonaniu rejestracji w Milenium do odebrania jest bonus 150 złotych jako Zakład Bez Ryzyka. Typerzy zgarnąć też mogą cashback, który wynieść może nawet 1500 zł!

Promocja z tego wpisu dostępna jest dopiero od dnia 1 października 2019 roku. Wcześniej nie będzie brana pod uwagę, a więc konta założone przed tym czasem to szansa na zgarnięcie jedynie standardowej premii!

✅🤑 Milenium bonus powitalny 2019 🤑✅

  • Bonus powitalny za wpłatę do 1500 zł
  • Cashback 1500 złotych (też dla stałych graczy!)
  • Zakład Bez Ryzyka 150 zł!

Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button