Ostatni mecz Łukasza Piszczka w reprezentacji. Zakłady specjalne Betfan

19 listopada Łukasz Piszczek rozegra ostatni mecz w biało-czerwonych barwach. Jak popularny „Piszczu” poradzi sobie w starciu ze Słowenią? Bukmacher Betfan przygotował zakłady specjalne!

Ostatni mecz Łukasza Piszczka w reprezentacji. Zakłady specjalne Betfan
Ostatni mecz Łukasza Piszczka w reprezentacji. Zakłady specjalne Betfan

Piszczek strzeli gola? Można na tym zarobić!

Zawodnik Borussii Dortmund oficjalnie pożegnał się z reprezentacją Polski po nieudanych dla naszej kadry mistrzostwach świata 2018. Od tamtej pory nie wrócił na żadne zgrupowanie, chociaż niektórzy mieli nadzieję, że do nastąpi.

Teraz, dokładnie 19 listopada, ma nastąpić definitywne zakończenie przygody Piszczka z drużyną narodową. Okazja wyjątkowa, bo ostatni mecz w tym roku, a do tego na Stadionie Narodowym. Jakby tego było mało, Biało-Czerwoni są już pewni gry na Euro 2020, co jest kolejnym powodem do świętowania.

Betclic polska cashback bonus za darmo
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus cashback

Jerzy Brzęczek zapowiedział już, że Łukasz Piszczek w meczu ze Słowenią wystąpi od pierwszych minut. Nic dziwnego, że pobudziło to wyobraźnię bukmacherów. Marka Betfan na to wyjątkowe wydarzenie przygotowała ciekawe zakłady specjalne.

Betfan Zakłady Specjalne na Polska – Słowenia

Co dokładnie można obstawić? Przede wszystkim to, jak „Piszczu” zaprezentuje się w swoim ostatnim reprezentacyjnym spotkaniu. Zdobędzie gola, zaliczy asystę, a może zakończy się na tym, iż dostanie żółtą kartkę?

Poniżej prezentujemy wam kursy na zakłady specjalne na ostatni mecz Piszczka w reprezentacji Polski. Każdy typ można dodać na kuponie, wchodząc na stronę internetową www.Betfan.pl!

Łukasz Piszczek podczas pożegnalnego meczu Polska vs Słowenia (19.11.2019):

  • strzeli gola – 6
  • zaliczy asystę – 5.50
  • strzeli gola i zaliczy asystę – 30
  • otrzyma żółtą kartkę – 5.25
  • otrzyma czerwoną kartkę – 30

Każdy z tych scenariuszy jest jak najbardziej możliwy. Tym bardziej, że przecież Piszczek należy do tych zawodników, którzy nie lubią oszczędzać rywali, gdy tylko wymaga tego sytuacja na boisku.

Betfan kod promocyjny!

Aby postawić zakład specjalny, należy posiadać darmowe konto typerskie. Obecnie można je założyć na www.Betfan.pl ze specjalnym kodem promocyjnym BETFAN, który daje aż 100 PLN jako zakład bez ryzyka, a przy pierwszych wpłatach – nawet 3000 PLN ekstra!

Bukmacher Betfan to legalna marka w naszym kraju, która cały czas zyskuje na popularności wśród typerów. Zakłady specjalne to jeden z tych elementów, jakie najbardziej wyróżniają tę markę na tle konkurencji.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button